Lekeler, Çiller Sis leke kremine başlıyorum

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Evet canım biliyorum.
Dediğiniz gibi herkes aynı şekilde kullanıyor.
Aldıkları yer aynı çünkü.
Sonuç aynı olmaz İNŞALLAH.

Kesinlikle tavsiye etmiyorum ben kullandım yüzüm mahvoldu olumsuz yorumları dikkate almadan sipariş vermiştim lekeler gitmediği gibi ergenlikte bile çıkmadığı kadar sivilce sahibi oldum yüzümün hiç çıkmayan yerlerinden sivilceler çıkıyo kendisine de söyledim her şey kremi satana kadar olumlu yazanlara da artık inanasım gelmiyor kendi yazdırmıştır.

Arkadaşlar kremlerle kafa karistirmayin. Kantaron yagı kullanin lekelerinize veda edin. yüzümde dehşet kirmiziliklar kalmisti sivilcelerle oynadigim icin..10 günde lekeler yuzde 70 azaldi..bilginize

Evet ben de kesinlikle kullanmayın diyorum, tamamıyla para tuzağı. Hiçbir işe yaramıyor. Yüzünde kireç tabakası gibi birşey olusturmaktan başka bir şeygöremiyorsun. Küçücük hiçbir işe yaramayan krem benzeri birsey için de 120 tl alıyor. Ben de olumsuz yorumlara bakmadan aldım ama çok pişmanım.lütfen inanmayın, bu tip umut tacirlerine para kazandirmayalim (

Bu kremle ilgili her yere aynı uyarımı yapıyorum, yapmaya da devam edeceğim . Başkaları da aldanmasin diye. ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…