Lekeler, Çiller Sis leke kremine başlıyorum

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Bunu özellikle Mustafa beye sordum güneş kremini çok düzenli kullanilmali ve yine kremi bepanten ile seyrettip haftada iki gün bakim kremi gibi kullanılmalı dedi bende öyle yapacağım umarım geri gelmeyecekse inşallah
Evet canım biliyorum.
Dediğiniz gibi herkes aynı şekilde kullanıyor.
Aldıkları yer aynı çünkü.
Sonuç aynı olmaz İNŞALLAH.

Yıllardır leke sorunum var ilk lekelerim ractuan kullandığım yaz tatile gittiğimde başladı ordan dönüşte burda ki bir güzellik merkezinin kendi eczacılarınin yaptığı kremi kullandım 15 gün bir süre de bıyık bölgedeki leke gitmişti ama yanak bolgemdekiler hiç etkisi olmadı geçmedi onları geçirmek için kullandığım aknelse ve expikment le yüzüm dahada malvoldu ve şimdi ikiyıldır resmen küçük bir servet harcadım lekelerim geçsin diye ama ne çare daha da kötü oldu yüzüm artık insan içine çıkamıyorum artık son care yarın Sinop taki eczacı Mustafa beyin sis leke kremine başlıyorum bu kremi kullanıp sonuç alanlar da paylaşırsa benimle çok sevinirim tüm gelişmeleri sizinle paylaşacağım benim durumum da olanlara yardımci olmak için hadi bismillah. ..
Kesinlikle tavsiye etmiyorum ben kullandım yüzüm mahvoldu olumsuz yorumları dikkate almadan sipariş vermiştim lekeler gitmediği gibi ergenlikte bile çıkmadığı kadar sivilce sahibi oldum yüzümün hiç çıkmayan yerlerinden sivilceler çıkıyo kendisine de söyledim her şey kremi satana kadar olumlu yazanlara da artık inanasım gelmiyor kendi yazdırmıştır.

Arkadaşlar kremlerle kafa karistirmayin. Kantaron yagı kullanin lekelerinize veda edin. yüzümde dehşet kirmiziliklar kalmisti sivilcelerle oynadigim icin..10 günde lekeler yuzde 70 azaldi..bilginize

Kesinlikle tavsiye etmiyorum ben kullandım yüzüm mahvoldu olumsuz yorumları dikkate almadan sipariş vermiştim lekeler gitmediği gibi ergenlikte bile çıkmadığı kadar sivilce sahibi oldum yüzümün hiç çıkmayan yerlerinden sivilceler çıkıyo kendisine de söyledim her şey kremi satana kadar olumlu yazanlara da artık inanasım gelmiyor kendi yazdırmıştır.
Evet ben de kesinlikle kullanmayın diyorum, tamamıyla para tuzağı. Hiçbir işe yaramıyor. Yüzünde kireç tabakası gibi birşey olusturmaktan başka bir şeygöremiyorsun. Küçücük hiçbir işe yaramayan krem benzeri birsey için de 120 tl alıyor. Ben de olumsuz yorumlara bakmadan aldım ama çok pişmanım.lütfen inanmayın, bu tip umut tacirlerine para kazandirmayalim :KK43:(

X