Lekeler, Çiller Sis leke kremi kullananlar mustafa bey sınop

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Merhaba ben denemek istiyorum . rica etsem bana gönderebilir misiniz?
Merhaba,
uzun zamandır siteye girmiyordum, o sebeple yazını görmedim. Kalan kremi memnuniyetle gönderirim ancak benim bu teklifim Şubat ayında idi. Aradan 6 ay geçti. Krem hala buzdolabında ama süresi var mi ,geçti mi bilemiyorum. Zaten işe yaramayan bir krem (bana göre ve birçok kullanıcı da aynı kanaatte ) Ama ben riski göze aliyorum dersen adresini ve hangi kargo ile göndermemi istiyorsan bildir, hemen göndereyim. İyi günler.

mrb bende bu leke kreminden aldım ürünü alıncaya kadarki asama gayet hızlı idi neyse ürün geldi krremde cildin soyulmasına neden olan bir madde oldugundan yara bere içinde yuzunuz kalabilir. hadi bunuda kullanırken ıyıleşme evresi deyip kabulleniyorsunuz. suankı duruma geleyim yuzude bıyık bölgemde ılk halınden daha berbat koyulekeler olustu ve insanların dıkkatını cekiyor mustafa beye lekelrim daha arttı dedğimde ilk ilgiden alaka bile yoktu cevap bile yazılmadı bu urunu kesinlikle tavsiye etmem sonuç olumsuz olunca ilgilenmiyorlar.yan

Bende kullandım kremi ilk 10 günde cildim kat kat soyup oh dedim lekeler gitti sonra ki bir ay bebek gibi bir ciltle gezdim krem bitti güneş kremini hiç aksatmadan kullandığım halde cildim berber bi şekilde deforme oluşmasına lekeler artarak geri geldi 20 günlüğüne cildim düzelsin derseniz alın bu arada fiyatı 150 TL yapmış

İnternete yazın çıkar hala yukarıdaki yorumlardan bir şey anlamamışsınız illa bizim yaptığımız hatayı yapıp yüzünüzü mahvedeceksiniz.tırnağın yarısı kadar olan lekem belki 10 kat büyüdü o kremden sonra.Daha nasıl anlatılır bilmiyorum şu anda çareler arıyorum o yok çözümü uğraş dur.Daha kötü olmasın diye daha el terkibi ve insanların şüpheyle yaklaştığı ürün kullanmam mümkün değil

Farkındaysanız numara isteyenlerin hepsi yeni üye bunlar şebeke zaten sırf reklam yapmak için üye oluyorlar eczacının ta kendisi yapıyor bu numaraları kesinlikle inanmayın o kadar olumsuz yoruma rağmen millet emayk değil heralde çıkıp numara istesin eczacınin numarası çok açık

Ben kullanmadım ama bende kullanmak istiyorum numara arayanlar için. Bunu buldum
Sinop Merkez Eczanesi Tel: 0368 261 78 63

Mustafa Erşahin WhatsApp hattı: 0544 577 96 93

Leke kremleri
SOFT leke kremi : 90 TL
SİS leke kremi : 120 TL

Sivilce ( AKNE ) kremi : 50 TL
Sivilce toniği : 25 TL
Vitiligo solüsyonu : 60 TL
Sedef & egzama solüsyonu : 60 TL
Sedef & egzama kremi : 40 TL
Saç toniği. : 60TL
El-Ayak-Kasık Mantar Solüsyonu: 60 TL
Sakal kıran & saç kıran : 40 TL

Kırışıklık & cilt Serumu : 60 TL

Bende almak istiyorum bunu buldum nette doğrumu bilmiyorum kullanırsan sonucunu yazarmisin lütfen
Sinop Merkez Eczanesi Tel: 0368 261 78 63

Mustafa Erşahin WhatsApp hattı: 0544 577 96 93

Leke kremleri
SOFT leke kremi : 90 TL
SİS leke kremi : 120 TL

Sivilce ( AKNE ) kremi : 50 TL
Sivilce toniği : 25 TL
Vitiligo solüsyonu : 60 TL
Sedef & egzama solüsyonu : 60 TL
Sedef & egzama kremi : 40 TL
Saç toniği. : 60TL
El-Ayak-Kasık Mantar Solüsyonu: 60 TL