Lekeler, Çiller Sis leke kremi kullananlar mustafa bey sınop

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

melaike86

Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2013
10
0
arkadaşlar 2011 de sis leke kremi ile ilgili bir konu acılmış ve bu eczacıya ulasmak ıstıyorum dogumdan sonra yuzumde alın dudak ustu goz altlarımda kahverengı lekeler olustu lütfen yardım edın ne olursunuz? Kullanan varmı nereden nasıl temın ederım ? Kullanan arkadaşlar memnunmu acaba?

ben kremi kullanıyorum şu anda

cildinde leke olan herkese merhaba
yüzümün neredeyse tamamında koyu renkte lekeler var ama bu krem sayesinde geçmek üzere
kullanmadığım birşey kalmadı dermo roller yaptırdım doktorların verdiği pek çok krem kullandım bitkisel olarak önerilen birsürü şey kullandım lancome,clinique leke kremi en iyisidir dendi kullandım yıllardır bu lekelerden kurtulmak için uğraşıyorum ama nafile
hatta en son gittiğim doktor neredeyse bana açıkça yapılabilecek bişey olmadığını söyledi
daha sonra yine internette dolaşırken bu sitedeki yazışmaları okudum çoğunun doğru olmadığına inandım ama eczacı hazırlıyor denince kendimi bi gaza getirdim ne kaybederimki deyip sipariş verdim şu anda kremi kullanıyorum gerçekten ben bile inanamıyorum ama lekelerim baya azaldı
değişim olursa buraya yazacağım demiştim kendi kendime neredeyse sırf bunun için üye oldum
küçük bir krem ve kremle beraber size ayrıntılı bir kullanım kağıdı geliyor
toplamda 8 aşama var ve her aşama belli günler içeriyor mesela ilk aşama 3 gün ikinci aşama 5 gün gibi
ve her aşamadan sonra eczacı ile konuşup bilgi veriyorsunuz ben 4. aşamaya bugün geçtim ve lekelerim baya azaldı şimdiye kadar hiçbir ürünle bunun yarısına bile ulaşamamıştım diğer aşamalarıda sizlerle paylaşacağım umarım tamamen geçti yazacağım gün gelecek
sevgiler

merhaba bende bu sitedeki yorumları okuyarak bu kremi aldım herşeyi denedim bide bunu deneyim dedim :)
çokda umudum yoktu.Ve okadar çok lekem vardıki kirpik diplerime dudaklarıma kadar
4. aşamada cildimdeki lekeler açılmaya başladı toplamda 8 aşama kullanılması gerekiyor ben 7 aşama kullandım
ve sadece burun üzerinde çok az bi lekem kaldı 8. aşamayıda yapsam belki oda geçerdi ama gerek görmedim
Ama şunu söylemek isterimki inanılmaz düzenli kullandım tek bir gün atlamadım herşeye uydum hiç pes etmedim
Küçücük bir krem bir yanağınıza bir pirinç tanesi kadar uyguluyorsunuz bu yetmez deyip fazla sürmemek ve geçmiyor deyip pes etmemek gerekiyor.
yıllardır tek memnun kaldığım ürün olduğu içinde herkesin mutlu olmasına vesile olmak istiyorum sırf bunun içinde bu siteye üye oldum 60 tl fiyatı var kargoyla gönderiyorlar
internetten sinoplu eczacı mustafa bey yazarsanız telefon numarası çıkıyor
Umarım sizede iyi gelir

ya kullanan arkadaşlar !!

60 tl ile bize geliyor... onun yanında ek olarak bir şey alıyor muyuz? mesela güneş kremi? mesela bepanten? ya da herhangi başka bir şey?

hayır yanında başka hiçbir ürün gelmiyor krem ve nasıl kullanılacağına dair bilgiler içeren bir kağıt geliyor

Mrb kusura bakma cok olmuş bu yorumu yazalı ama bende bıktım bu lekelerden ne kullandıysam geçmedi şimdi nasıl lekelerin iyi geldiyse bende Alıcam o kremi

Merhaba hanımlar benimde yüzümde cilt lekelerim var sinoptaki eczacı Mustafa beye nasıl ulaşabilirim telefon numarası silinmiş kullanıp memnun olanlar varmı cevap yazarsanız sevinirim

Merhaba hanımlar benimde yüzümde cilt lekelerim var sinoptaki eczacı Mustafa beye nasıl ulaşabilirim telefon numarası silinmiş kullanıp memnun olanlar varmı cevap yazarsanız sevinirim
Arkadaslar, lütfen inanmayın, hiçbir işe yaramıyor. Tecrübe ile sabit. İnanın lekelerinden dolayı hayata küsmüş birisi olarak yazıyorum bunları, yine bir hayal kırıklığı. Tamamıyla para tuzağı, geçse bile tekrar geri geldiğini söyleyenler de var. Bir umut aldım ama hem param gitti hem de umutlarım

Tekrar Merhaba,
Bu sis leke kreminin işe yaramadığını illa kendim deneyerek görmek istiyorum diyen olursa özelden adres versin, kargo ücretini karşılamak suretiyle ben kalan kremimi ücretsiz gönderebilirim. sizin de paranız boşa gitmesin

Merhaba ben denemek istiyorum . rica etsem bana gönderebilir misiniz?

Kesinlikle kullanmayın ben kullandım o kadar pişmanım ki.
Azcık güneş lekem vardı 3-4 katına çıktı.
Başta cildim çok güzel oldu sonra berbat oldu azcık lekem koskocaman oldu.Lekeler geri geliyor hem de daha büyük ve koyu.Keşke hiç kullanmasaydım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…