sira bize geldiii

ozturyu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2007
439
3
43
kizlar mart annelerinden dogurmamis hic kalmamis, bu demek oluyor ki sira nisan annelerine gelmisssss.

Nisan annelerinden simdiden 3 kisi dogurdu bile, bakalim artik sirada kim var:teytey:

herkese hayirli dogumlar diliyorum dualarim hep sizlerle, insallah allah yardimcimiz olurda hepimiz kazasiz belasiz atlatip bebeklerimizden konusmaya baslariz bile:nazar:

EVET BİZİMDE YARIN KESİN BELLİ OLACAK SEZRAYAN OLCAGI İÇİN HERHALDE BENİM TAHMİNLERİME GÖRE 10 -15 GÜN KALDI BAKALIM HAYIRLISI YALNIZ YARIN DOGUM YAPACAKMIŞIM GİBİ HEYCANLIYIMM :eek: VALLA SIRA BİZE GELDİİİ NE ÇABUK GEÇTİ 9 AYIMIZ YA

kizlar mart annelerinden dogurmamis hic kalmamis, bu demek oluyor ki sira nisan annelerine gelmisssss.

Nisan annelerinden simdiden 3 kisi dogurdu bile, bakalim artik sirada kim var:teytey:

herkese hayirli dogumlar diliyorum dualarim hep sizlerle, insallah allah yardimcimiz olurda hepimiz kazasiz belasiz atlatip bebeklerimizden konusmaya baslariz bile:nazar:

malesef canım mart annelerınden hala dogurmayanlar var.bende onlardan bırıyım.hergun acaba bugun olurmu dıyorum ama hala tık yok.31ınde doluyor gunum.bu gıdısle sız benden once doguracaksınız galıba

Bende cok heyecanliyim kizlar son aylar oyle cabuk gectiki valla hicbirsey anlamadim.Simdi 27 gunum kaldi su takvime baktikca heyecan basiyo beni :))

Allahim ne guzel simdi sirayla hergun bir nisan annesi bebegine kavusucakk.Habersiz birakmayalim birbirimizi tamammi kizlar.Dogum yapan gelsin yaptim iyiyim desinki bizde merakta kalmiyalim.Allah yardimcimiz olsun fistiklar..

Benim son 8 günüm kaldı..04 nisan cuma için 07.30 a sezeryan verdi doktorum...Açıkçası düşünmemeye çalışıyorum,çünkü inanılmaz heyecanlanıyorum.bir an evvel gelse de o gün,atlatsam diye de düşünüyorum,bakalım...allah hepimizin yardımcısı olsun..

Benim son 8 günüm kaldı..04 nisan cuma için 07.30 a sezeryan verdi doktorum...Açıkçası düşünmemeye çalışıyorum,çünkü inanılmaz heyecanlanıyorum.bir an evvel gelse de o gün,atlatsam diye de düşünüyorum,bakalım...allah hepimizin yardımcısı olsun..

Oy oy senin yerine ben heyecanlandim yaa resmen 1 haftacik kalmiss ne guzel kavusucaksin kuzuna darisi bizlerin basina.Allah yardimcin olsun canim..

Kizlar Merak Etmeyin Sayili Gun Tez Gecer Bende Son 10 Sayiyodum Ama Geriye Donup Baktigim Da 10 Gun Nasil Gecti Hic Anlamdim Bile

Oy oy senin yerine ben heyecanlandim yaa resmen 1 haftacik kalmiss ne guzel kavusucaksin kuzuna darisi bizlerin basina.Allah yardimcin olsun canim..

sağol canım:) sayılı geçiyor işte...hepimiz sağlıkla yavrularımıza kavuşalım..

selam Nisan anneleri galiba burada nisanin ilk annesi ben olacagim,saat farkiyla beni gecen olmassa tabi 1 Nisan sabah 7:00 de hastahanedeyim insaallah.Artik hamileleri degilde dogum yapanlari saymaya baslayacagiz yani...Herkese agrisiz sizisiz hayirli dogumlar....

KIZLAR DUA EDİN ŞİMDİ DOKTORDAN GELİYORUM 2 ,3 SAAT SONRA HAstaneye yatışım var.yarın SABAH 8 GİBİ AMELİYAT OLUCAM.KIZIMI ELİME ALICAM.BOL BOL DUA EDİN DARISI SİZİN BAŞINIZA.ÇOK HEYACANLIYIM.

Kizlar Merak Etmeyin Sayili Gun Tez Gecer Bende Son 10 Sayiyodum Ama Geriye Donup Baktigim Da 10 Gun Nasil Gecti Hic Anlamdim Bile

canımya bebişin çook tatlı ALLAH nazarlardan korusunn :nazar:
iysin demi normalmiydi senin yoksa sezaryanmı :uhm: memnunmusun ?

amannn sira nisan annelerine gercekden gelmisde haberimiz yokmus bence bu nisan anneelri listesini bi daha duzenlemek gerek.

nisan annesi allah yardimcin olsun canim donunce hemen bi cumle yaz icimize sinsin iyi oldugunu bilelimm

KIZLAR DUA EDİN ŞİMDİ DOKTORDAN GELİYORUM 2 ,3 SAAT SONRA HAstaneye yatışım var.yarın SABAH 8 GİBİ AMELİYAT OLUCAM.KIZIMI ELİME ALICAM.BOL BOL DUA EDİN DARISI SİZİN BAŞINIZA.ÇOK HEYACANLIYIM.

Ay canim sendemi erkencisin yavv ne aceleci bu nisan anneleri masallah :)))

Allah ayrdimcin olsun canim.Guzel haberlerini bekliyoruz..

kizlar ya bizim nisan anneleri listemiz nerde bulamadim bi turlu. bulan varsa bi daha guncellesek suana kadar:
elmasekeri, wsw, emine54 ve silent dogurmus. yani benim bildiklerim bunlar...

darisi bizim basimiza

Bir kaç gün içerisinde doğan bebeklerimizin haberini almaya başlarız çok mutlu ve heyecanlıyım.Burada birbirimizi hiç tanımıyoruz hiç görmedik ve sesimizi duymadık birbirimizin. Ancak hepimiz birbirimizi gerçek hayat içerisinde beraber olduğumuz arkadaşlarımızdan bile daha iyi anlıyor ve paylaşımda buluna biliyoruz.Kısacası iyiki bu site varmış ve ben iyiki sizi tanıdım ve bütün hikayelerinizi yaşadıklarınızı okudum kimi zaman yazdım.Eğer mümkünse ve sakıncası olmazsa sizler için, doğan bebeklerimizin resimlerinide koyalım haberlerini verdikçe.

kizlar ya bizim nisan anneleri listemiz nerde bulamadim bi turlu. bulan varsa bi daha guncellesek suana kadar:
elmasekeri, wsw, emine54 ve silent dogurmus. yani benim bildiklerim bunlar...

darisi bizim basimiza

Emine bacimdami gitti doguma anaa ne zaman ayol :1shok:

Birde cok erken olmasina ragmen mine84 bacimda bizden.Yalniz kizlar bebegi hic iyi degilmis moralide cok bozuk profiline yazilar yazsak nisan anneleri olarak moral versek yazik cok kotu durumda.

Birde bunlarin yaninda bugun sanirim nisananneside doguma gitti.Yani kisacasi 5 nisan annesi bebislerini kucaklarina aldilar.Ay darisi basimizaaaa :dance:

annis adayi emine gitmisde gelmis bile, bebegi yanindaymis simdi. ama mine34 u bende okudum ve cok uzuldum allah yardimcisi olsun bi turlu yuzu gulemedi kizcagizin. tek yapabilecegimiz dua etmek....

X