sir ağda seti alıcam tavsiyenize ihtiyacım var

canım kartuş bitince çöpe atıyorsun yeni kartuş ağda takıyorsun ağda doldurulmuyor kartuşlara fiyatı zaten 3 - 4 tl bir kartuş 2 defa ağda yapıyor zaten ayrısını kullandın sonraki ay yarısnı kullanıyorsun.

bende sir agda seti alıcam ama karar veremedim kartuşlumu olsun yoksa cezve tipimi sizce hangisi daha kullanışlı birde kuaförde kollarımı kartuşluyla almışlardı ve heryeri sivilcelendi cezve tipi olunca elle çekilince sivilcelenmiyo diyolar doğrumu yardımcı olursanız sevinirim

Kızlar bende ağdamı evde yapmaya karar verdim ve Vivol Ağdacı 1+1 Konserve ve Kartuş Isıtıcı Makine Ağda seti aldım.Denedim memnun kaldım.Yanlız ağda bezi kaliteli değil.Ağdamı yaparken ağda bezi bitti yarım kalmasın diye dışaı çıkıp yeniden ağda bezi almaya üşendim.Evde eski atletlerim vardı bende onları yırtıp ağda bezi yaptım.Çokta güzel aldı bir problem yaşamadım.Konserve ağda içinde daha çabuk ısıtmak için önce kaynar suda ısıtıp sonra maineye koymayı düşünüyorum.

ben antepte pasajdan aldım ama markası yok 1 buyuk teneke ve 1 yeşil kartuj aldım ayda 1 defa alıorum oda daha önce jilet vuruodum temiz ve azalma yapıo

Merhabalar.. Bende depilissima ağda seti alıyordum önce buraya girip yazılanları okumak istedim. Bacak gnital bölge ve koltuk altı için kullanacağım kartuşlu alıyordum. Küçük başlı olur demişsiniz genital bölge için kullandınız mı? oluyor mu gerçekten. Yardımcı olursanız sevinirim... Şimdiden teşekkürler :)

Merhabalar.. Bende depilissima ağda seti alıyordum önce buraya girip yazılanları okumak istedim. Bacak gnital bölge ve koltuk altı için kullanacağım kartuşlu alıyordum. Küçük başlı olur demişsiniz genital bölge için kullandınız mı? oluyor mu gerçekten. Yardımcı olursanız sevinirim... Şimdiden teşekkürler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…