sir ağda makinası kullananlar

kbrmzn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2012
142
25
kız lar ben bugün epilla sir ağda makinası 5 kartuşu 100 metre bezi bir de 1000 ml yağı aldım( daha doğrusu evkurda ki satıcı alttan girdi üstten çıktı annemle beni kandırdı) ama ilk kez kullandım. hersey güzel hos ama bu agda sonra yapış yapış oluyo o nasıl çıkacak bide bu makinayı kulanan var mı.....

Son düzenleme:
kız lar ben bugün epilla sir ağda makinası 5 kartuşu 100 metre bezi bir de 1000 ml yağı aldım( daha doğrusu evkurda ki satıcı alttan girdi üstten çıktı annemle beni kandırdı) ama ilk kez kullandım. hersey güzel hos ama bu agda sonra yapış yapış oluyo o nasıl çıkacak bide bu makinayı kulanan var mı.....

canım ben kullanıyorum. ama bir yerde yanlışlık yapıyorsun galiba yoksa yapış yapış yapmaz aksine çok temzidir. kartuşu makinaya tak 20 dakika sonra filan ısınır o. tek bir kat sür ince olması lazım. sonra bezi yapıştır ve çek bu kadarkolay. bende aynı makinayı kullanıyorum =)

ya canım sorma bugün ilk aldım ya işim bittikten sonra belli yerler yapış yapış oluyo :KK43: bide ben yüzüme kullanacağım bi sorun olur mu acaba???

acaba çok yogun sürüyo olabilir miyim :KK43:

yüzüne kullanabilrsin canım yoğun sürüyo olabilirsin çnkü epilla çok güzel bi makina. kartuşla tek kat sürmen yeterli o çok az gibi gözüksede yeterli olur ve ağda bezi de kaliteli tek çekimle alır. merak etme az sürersen hiç bir sorun yaşamzsn =)

Evet arkadasın dediği gibi bikerede sürmek yeterli canım..sonrada yağıyla bir güzel temizlersin ohh:21:hayırlı olsun makinan :)

X