Sipaydi ye Yardım lütfen

bencede sen nişanda giyersin olmazsa canım bi sözü yap hakanı kapta nişanda felan
ben saan yine bulurum ciciler merak etme sen kuzum kız bak bu kadar yardım ettim düğününe çağırmazsan gelinliğin yırtılır bakkkkk ona göre heeeeeeeeeee

Vallahi Canım benim çağıracaklarım belli zaten emin ol içinde sende olucaksın
Özel Msj atarım kesinlikle davetiyeyi ama sen gelmezsen bende seni yırtarım ozaman
unutma kasımpaşalıyımm :roflol::roflol::mymeka:

güzelim valla allahtan bi mani çıkmazsa eğer mutlaka gelirim bişey çıkarsada sötylerim muhakakk valla bende adanalıyım kızım ikimizde birbirimizden cadıyız yaaa kötükedihüso

yaaaaaa bananeeee bananeeee yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bende bu heycanları tatmak istiyorum merttttttttt duy sesimi bizde sözlenelim pöfffffffffff senağlama

spedimm walla turbanlı olsaydım hıc dusunmez paylastıgın resımdekı nısanlıgı gıyerdm suuper yaaa
asmeracım rabbım senı bole guzel bı nısanlıgn ve gelınlıgn ıcınde gormek nasp etsn bzeee

güzelim valla allahtan bi mani çıkmazsa eğer mutlaka gelirim bişey çıkarsada sötylerim muhakakk valla bende adanalıyım kızım ikimizde birbirimizden cadıyız yaaa kötükedihüso

İnşallah canım kaydirigubbakcemile3
Vallahi çok mutlu olurum nişanıma da çağırıcam düğünüme de :ecrin_bebek:
nişanda benim salonda olucak kısmetse sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

yaaaaaa bananeeee bananeeee yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bende bu heycanları tatmak istiyorum merttttttttt duy sesimi bizde sözlenelim pöfffffffffff senağlama

Allahım İNşallah en kısa sürede olur canım :Saruboceq::Saruboceq:

spedimm walla turbanlı olsaydım hıc dusunmez paylastıgın resımdekı nısanlıgı gıyerdm suuper yaaa
asmeracım rabbım senı bole guzel bı nısanlıgn ve gelınlıgn ıcınde gormek nasp etsn bzeee

Evet Bende gördüğümde bayıldım opuyorumnanaktan
İnsallah artist arkadaşımıza (yeni ismini aklımda tutamıyorumda)

İnşallah canım kaydirigubbakcemile3
Vallahi çok mutlu olurum nişanıma da çağırıcam düğünüme de :ecrin_bebek:
nişanda benim salonda olucak kısmetse sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

Allahım İNşallah en kısa sürede olur canım :Saruboceq::Saruboceq:

işallah canım hayırlısı bakalım şu anda hayatımda evlenmek isteyebileceğim tek kişi
mert ya laf aramızda kalsın ama ben galiba merte aşık oldum sanırım ayyyyyy:kedi: :asigim:
işallah sen evlenirsin bende arkandan gelirim canım mutlu olalımda tek yeterki
sen bende önce evlen :lepi:

işallah canım hayırlısı bakalım şu anda hayatımda evlenmek isteyebileceğim tek kişi
mert ya laf aramızda kalsın ama ben galiba merte aşık oldum sanırım ayyyyyy:kedi: :asigim:
işallah sen evlenirsin bende arkandan gelirim canım mutlu olalımda tek yeterki
sen bende önce evlen :lepi:

Tabi canım ama beni bekleme dur kız
ben evlendikten sonra olmasın benimle birlikte olsun :1closedeyes:
yoksa çok beklersin evlenicem diye :roflol:

spedicim o baktıgın sıtede buda cok hos turbanlı bayanlar ıcın

Harbiden mükemmelmiş canım bende çok beğendimm

yaaaaaaa delikafadulden delikafan hemen kaydediorum bunu dulden bende istiyorum bu mavili çok güzelll üst kısmına bayıldım türbanı fala

canım bak bikaç tane daha elbise ekliorummm e artık bunlardan birirni mutlaka yaptırısın sanıyorum :hulya:

2828.jpg

2830.jpg

2833.jpg

2838.jpg

2840.jpg

2842.jpg

zuhahahaah heycandan nası yazmışım karışı guruşuk :))

secl cnm ben günlük kombin kıyafet olrakta söyledim hani uzun kollu tunikli hırkalı falan gibi

yaaaaaaa delikafadulden delikafan hemen kaydediorum bunu dulden bende istiyorum bu mavili çok güzelll üst kısmına bayıldım türbanı fala

Evet o mavi özellikle :1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes:
Bence de kaybet muhteşemm:1closedeyes::1closedeyes:

Secl naaan yine bunlarda süper anacım
:roflol::roflol::roflol:

X