Sipaydi ye Yardım lütfen

kızlar ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm. artık nişanlıyımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.
ececim selamını aldım gizemciğimden de. =))
nişanımda aksilikler oldu mağlesef. dans bile edemedik. cd çalar bozuktu sanırım. nişan resimlerimizi slayt yaptırdık resimciye fakat dvd de bozukmuş galiba. şansımıza işte. birsürü aksilikler yaşadık. ve en kötüsü yasinin ayak parmağı çatlaktı. öle gezdi. alçıya bile aldırmadı ayakkabı giymek için. topalladı. ama yine de herşeye rağmen çok güzeldi. =) çok anlatıcak şey var =)

kızlar ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm. artık nişanlıyımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.
ececim selamını aldım gizemciğimden de. =))
nişanımda aksilikler oldu mağlesef. dans bile edemedik. cd çalar bozuktu sanırım. nişan resimlerimizi slayt yaptırdık resimciye fakat dvd de bozukmuş galiba. şansımıza işte. birsürü aksilikler yaşadık. ve en kötüsü yasinin ayak parmağı çatlaktı. öle gezdi. alçıya bile aldırmadı ayakkabı giymek için. topalladı. ama yine de herşeye rağmen çok güzeldi. =) çok anlatıcak şey var =)

canım benim ömür boyu mutluluklar diliyorum

bütünn ayrıntıları anlat bekliyorum bak

speedyim resimlere baktım hepsi süpper ama yorum yapamıyorum ne yazık ki ya
ama hepsini çokk beğendim resimlerin

yasinin ayağını bilmiyordum bee canım geçmiş olsun.

Resimleri ekliyorum..

canım benim ömür boyu mutluluklar diliyorum

bütünn ayrıntıları anlat bekliyorum bak

speedyim resimlere baktım hepsi süpper ama yorum yapamıyorum ne yazık ki ya
ama hepsini çokk beğendim resimlerin

Kızlar çok teşekkür ederim. Aldım resimleri gizemciğim. Tekrar teşekkürler canım.
Ayağını perşembe akşamı kırdı. Yani başparmağının yanındaki parmağını çatlattı. üstüne o demir masaları düşürmüş taşırken. ayakta bile zor durdu canım benim ya. Ayağı çok fenaydı. Doktar ayağını alçıya alalım demiş. Yasin aldırmamış ayakkabı giyemem diye. Parmağı mosmor olmuş. Bugün gidicek inşallah =(

X