Sipaydi ye Yardım lütfen

hoşbulduk cnm:kedi:
nasıl gidiyo senin hazırlıklaraklinialirimsmile

Canım nasıl olsun herşeyimiz hazır bitti davetiyelerimizi bile yazdık sırnaşık şey:roflol:
Ama saç modeli arıyorum şimdi bende çiçek var çiçekle olabilek modellere bakıyorum zemuszemus
1-2 model var aklımda olmadı bide taç alıcam en kötüsü taç ile daha fazla model olabiliyor lülülülülülü

Canım nasıl olsun herşeyimiz hazır bitti davetiyelerimizi bile yazdık sırnaşık şey:roflol:
Ama saç modeli arıyorum şimdi bende çiçek var çiçekle olabilek modellere bakıyorum zemuszemus
1-2 model var aklımda olmadı bide taç alıcam en kötüsü taç ile daha fazla model olabiliyor lülülülülülü

ohh ohhh sefan olsun:teytey: :teytey: :teytey:
artık sende nişanlı olcenlülülülülülü lülülülülülü lülülülülülü
kız nişanda elinde çiçeğin ne işi var oluyomuydu ki hiç bilmiyorum:roflol: :roflol: :roflol:
taç yakışır sanaŞeniz

Pırlantacım canım haber geldi 2 saat yeni kaset çekim 200 YTL en son sana hazırlanarak verilecek şekilde montajları falan olacak benim sözde de öyle olmuştu en son cd verdiler...
Zaten 2 saat komple çekilmiyor bölüm bölüm oluyor ona göre ayarlanıyor bi kısım çıkarken sonra içeri girerken falan onlar daha ii biliyor tabi..

Son düzenleme:
ohh ohhh sefan olsun:teytey: :teytey: :teytey:
artık sende nişanlı olcenlülülülülülü lülülülülülü lülülülülülü
kız nişanda elinde çiçeğin ne işi var oluyomuydu ki hiç bilmiyorum:roflol: :roflol: :roflol:
taç yakışır sanaŞeniz

Son 3 hafta 3 gün bi an önce gelsin diyorum ama sonra da gelmesin diyorum hemen geçecek bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile
Aynen Sözlüyüm bide Nişanlı olucamm ne mutlu bana :roflol:
Ne eli be kuzum saçıma çiçek elimde bişey yok olsa da bi yerde unutum ben zaten :sm_cool:

Beğendiğim modeller bunlar ama benim çiçeğim var bu modellere nasıl takılacak çiçek....

1378.jpg
1381.jpg

Pırlantacım canım haber geldi 2 saat yeni kaset çekim 200 YTL en son sana hazırlanarak verilecek şekilde montajları falan olacak benim sözde de öyle olmuştu en son cd verdiler...
Zaten 2 saat komple çekilmiyor bölüm bölüm oluyor ona göre ayarlanıyor bi kısım çıkarken sonra içeri girerken falan onlar daha ii biliyor tabi..

Ozaman 4 saati 400 tl olucak. Nişan 4 saat sürücek.
Ben bi annemle Yasinle konuşayım sana haber vericem canım.

Canım harbiden güzel geçmiş vallahi :asigim::asigim:
Mükemmel yani anlatırken sen dinlerken de ben heycanlandım şiimdi delikafadulden
Bi güzel eğlendiniz,oynadınız mükemmel ohaoldumsmileohaoldumsmile

evet canım inşallh sizinde çok güzel geçer bei en çok sevindirende ertesi gün nişanlımla konuşurken kayınvalidem tel elinden aldı ve bize çok teşekkür etdi misafirleri çok eglnmişler çok mutlu olmuşlar herkez kayınvalidemlere teşekür etmiş onlarda bize babamlara falan ellerinize saglık herşey çok güzeldi hepimiz için hayırlı olsun hep böyle mutlu oluruz inşallh diye ii dileklerde bulundu onların arayıp bu şekilde düşünmeleri beni daha çok mutlu etdi :teytey::nazar:

evet canım inşallh sizinde çok güzel geçer bei en çok sevindirende ertesi gün nişanlımla konuşurken kayınvalidem tel elinden aldı ve bize çok teşekkür etdi misafirleri çok eglnmişler çok mutlu olmuşlar herkez kayınvalidemlere teşekür etmiş onlarda bize babamlara falan ellerinize saglık herşey çok güzeldi hepimiz için hayırlı olsun hep böyle mutlu oluruz inşallh diye ii dileklerde bulundu onların arayıp bu şekilde düşünmeleri beni daha çok mutlu etdi :teytey::nazar:

Elbette canım benim çok güzel bi davranışş delikafaduldendelikafadulden
İnşallah biizmkisi de böyle güzel olur bu arada kayınvalidem aydında şuanda bugün indi.
Hatta aramam lazım ama üşeniyorum bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

Canım Nişan 4 saat ama toplam 4 saat çekilmez Bölüm Bölüm çekilir
yani eğer o 4 saati komple düşünürsen sen izlerken bile sıkılırsın :nazar::nazar:

hiç bilmiyorum ki canım ya.
4 Saat ben izlemekten sıkılmamda cidden 4 saat çok olabilir.
Speedy teşekkür ederim tekrar. Ben bugün annemle konuşayım.
Yarında yasin izinli Yarın onunla da bi konuşayım. Sana ona göre haber vericem.

Elbette canım benim çok güzel bi davranışş delikafaduldendelikafadulden
İnşallah biizmkisi de böyle güzel olur bu arada kayınvalidem aydında şuanda bugün indi.
Hatta aramam lazım ama üşeniyorum bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

inşallh canım gönlüne göre olsun ufak tefek aksilikler illaki oluyor ama oanın tadını çıkarmaya bak benim sacımı çok kötü yaptı ama ona dert etseydin nişan günüm zehir oludu bana ama inn unutdum sacımı hatda aynaya bile hiç bakmadım misafirlerle ilgilenirken arkadaşlarla falan derken heyecanda varr tabi herşey unutuluyor güzel duygular bunlar hiçbişey için üzülmeye degmez nişanlınla zamn geçirmeye bak :nazar::nazar: kayınvalidenede ara hadş bakalım:eek:klava:

hiç bilmiyorum ki canım ya.
4 Saat ben izlemekten sıkılmamda cidden 4 saat çok olabilir.
Speedy teşekkür ederim tekrar. Ben bugün annemle konuşayım.
Yarında yasin izinli Yarın onunla da bi konuşayım. Sana ona göre haber vericem.

Elbette benim de mesela bölüm bölüm kısımlarla çektiler sonra montajda birleştirdiler
1 saat 48 dakika sürüyor işte zemuszemuszemuszemus
Sen konuş yine konuşuruz bana haber ver ama erkenden abim ona göre ayarlar :nazar:

inşallh canım gönlüne göre olsun ufak tefek aksilikler illaki oluyor ama oanın tadını çıkarmaya bak benim sacımı çok kötü yaptı ama ona dert etseydin nişan günüm zehir oludu bana ama inn unutdum sacımı hatda aynaya bile hiç bakmadım misafirlerle ilgilenirken arkadaşlarla falan derken heyecanda varr tabi herşey unutuluyor güzel duygular bunlar hiçbişey için üzülmeye degmez nişanlınla zamn geçirmeye bak :nazar::nazar: kayınvalidenede ara hadş bakalım:eek:klava:

Elbette aksilik olacak işte :nazar::nazar:
Aradım ama yatmış uyuyrmş sonra ararım dedim kapattık kaydirigubbakcemile3

Elbette benim de mesela bölüm bölüm kısımlarla çektiler sonra montajda birleştirdiler
1 saat 48 dakika sürüyor işte zemuszemuszemuszemus
Sen konuş yine konuşuruz bana haber ver ama erkenden abim ona göre ayarlar :nazar:

Elbette aksilik olacak işte :nazar::nazar:
Aradım ama yatmış uyuyrmş sonra ararım dedim kapattık kaydirigubbakcemile3

Anladım canım. 4 Saat boyunca kameraman nişanda olucak. Belli aralıklarla bölüm bölüm çekicek işte. Toplamda 2 saat olucak. Onlar montajlanmış şekilde bana cd leri vericekler.
Tamam ben konuşayım bi Annemle yasinle sana yarın akşama haber veririm.

Bende saçıma karar veremedim ama nasıl olucak büyük ihtimalle söylim.
Yandan hafif aşağıdan dağınık toplatıcam. Üst tarafıda kabarık olucak.

X