Sipaydi ye Yardım lütfen

amanında minnoşummmm benimmmmmm alah tamamına erdirri işallah bebeğimmmmmmm
40.000 kere maşallah :nazar: :nazar: :nazar: :asigim: darısı benim başıma işallah :jeyyar:

ben cuma günü işyerinden izin aldım 13.30 da otobüse bindim akşam malum ist. ve akşam trafiği olduğundan 8 de varabildik ancak ist.a ptobüseden inmeden önce aslıma hebr vermedimki beni görünce şok olsun diye otobüsden iner inmez aslıya sarıldım kız şoklarda :jeyyar: sonra eve gittik akşam yemepi yedik felan neyse o gece uyuduk ertesi sabah erkenden duşumuzu yaptık kahvaltımızı ettik kalktık kuaföre gittik kuaförden de saat 2 gibi çıktık kuaförde üstümüzü giyinip makyajımızı yapıp oradan fotoğrafçıya gittik yaklaşık 250 adet fotoğraf 2,5 3 saat sürdü çekimler bu arada tabiii bizde acıkmış olduk neyse oradan tekrar eve gittik akrabalar eve gelecek diye eve gelincede yemek yedik üstünü giyinmeyenler giyindi 7,5 8 gibide evden konvoy halinde çıktık düğün salonuna gittik baya bi koşuşturmacalı oldu ama aslımın yüzü gülüyorduya o bile bana yeter amann allah anzarlardan saklasın kem gözden kötü düşmandan allah herekse böyle güzel bir aşk ve evlilik nasip eder işallah....

amanında minnoşummmm benimmmmmm alah tamamına erdirri işallah bebeğimmmmmmm
40.000 kere maşallah :nazar: :nazar: :nazar: :asigim: darısı benim başıma işallah :jeyyar:

canımmmmm... 3 gün boyunca yanımda olduğun her saniye için ayrı ayrı teşekkür ederim sana .. iyiki varsın bitanemm inşallah en güzelini yaşarsın sende zamanı gelince... düğünümdede yanımda olucaksın dimiiii yavrummaklinialirimsmile yoksa hasanla kim kimle birbirini yiycekte bende izlicem :roflol: anladın sen onu :roflol:hasanla benim mini cooperımız yaaaaaa Şeniz

çok güzel olmuşsun canım :nazar:
ee anlatın o gün nasıl geçti hem bize de fikir olur

teşekkür ederim tatlım çok sağol.
sabah 8buçukta seçil dikti beni ayağa kaydirigubbakcemile3
kalktık kahvaltı hazırladık kahvaltımızı ettik sonra kardeşim bizi kuaföre bıraktı 10buçukta ordaydık 1buçukta hasanla kardeşim geldi hazırlandık çıktık kuaförden
sonra düğün salonunun anlaşmalı fotocusuna gittik orda resim çektirme hakkımız vardı ücretme ödemeden 1 pozdan 3 adet olmak şeklinde orda foto çektirdik
sonra saat 2 de albümümüzü çektirceğmz fotocuya geldk
saat 4tü ordan çıktığımızda 200-300 adet foto çekti adam artık gülmekten ağzım kas verdi poz vermekten belim tutuldu ama değdi yani... cuma yada cumartesi pozları seçicez albüm için.haftayada teslim alırız..
sonra eve geçtik
kardeşim arabamızı süsletti
bak bu arabamız :))

http://urlal.com/dqqf

http://urlal.com/dqqf

sonra saat 6bucukta damat tarafı geldı benı cıkardılar alkıslarla :))
konvoyla gıttık salonaa
ındıgımız an kamera kayda geçti zatenn :))
sonra gırısımız superdı
mesaleler falan on numaraydı dans ederken :)
yaaa ıste kısacası hersey superdı
gece eve geldık
gece sahıle gıttık arabayla kardesım ben secıl hasan hasanın arkadası flan gezdk tozdk
pazarda sabahtan aksama kdr gezdk tozduk
sueprdı walla
5 ay sonrada evlenıyorm ınsallah

Son düzenleyen: Moderatör:
ayy canım benim ne demek aşk olsun sen yeterki iste tabiiki ben düğündede gelicem mutlaka ama bu sefer en baştan söylüyorum beni kimse oraya otobüsle getiremez oraya gelicem diye içim dışıma çıktı ayhhhhhh bilmiyorumkismile ama sen mutlusunya yüzün gülüyorya ben daha ne isterimkiiii hem ben gelemsen hasan bey kimle atışacak haaaaa ben geliimde düğünün tadı tuzu olsun kambersiz düğün olmaz opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile5

aslıhan hasılat iyimiş galiba :jeyyar:

Ne hasılatı nerden çıktı o hayırdır :))

ayy canım benim ne demek aşk olsun sen yeterki iste tabiiki ben düğündede gelicem mutlaka ama bu sefer en baştan söylüyorum beni kimse oraya otobüsle getiremez oraya gelicem diye içim dışıma çıktı ayhhhhhh bilmiyorumkismile ama sen mutlusunya yüzün gülüyorya ben daha ne isterimkiiii hem ben gelemsen hasan bey kimle atışacak haaaaa ben geliimde düğünün tadı tuzu olsun kambersiz düğün olmaz opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile5

Canım benım gel valla dıkkatlı gelde allahın ıznıyle hc bısey olmaz az cok yoluda blıyosun artık :)) sensız olmaz dugun walla :)

X