Sipaydi ye Yardım lütfen

iyim şükür sıpaydimm sen nasılsın
bizimde bi aksilik olmazsa bu cumartesi geliyolar istemeye inşş
heycan doruktaa
ecemm sen naptın
sıpaydi bu arada resim için sectiginiz yer süperrr

anam ne güzel canım hadi hayırlısı olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile
Çok sevindim senin adına hadi hayırlısı olsun neler yaptın bakalım delikafadulden
Bizimde herşey güzel canım bekliyoruz 25 gün geçsin diye :sm_confused::sm_confused:
Orası Evet mükemmel bende beğeniyorum :sm_cool::sm_cool:

saol canım benim hayırlısıyla kahveleri dökemden bi dagıtıyım rahatlıycam eyvahedigeldismile
cok heycanlıyım yaa
25 gün neki gecer elbet günler su gibi zaten cabuk bitiyor
olumunekankayizsmile

pamuğumm canım benim
iyim ben canım son 1 ay kaldı işte koşturuğu duruyoruz

çok sevindim ya demek büyük gün geldi
umarım çokk güzel geçer benim iyi yürekli arkadaşım

saol canım benim hayırlısıyla kahveleri dökemden bi dagıtıyım rahatlıycam eyvahedigeldismile
cok heycanlıyım yaa
25 gün neki gecer elbet günler su gibi zaten cabuk bitiyor
olumunekankayizsmile

Canım dökmezsin merak etme olumunekankayizsmile
Emin ol çok güzel geçecektir stres yapma delikafaduldendelikafadulden
25 gün geçer herhalde bakalım :sm_confused::sm_confused:

aslıcım sen şimdi davetiye basımı yapmayacaksın..
Peki ne zaman başlayacaksın haber vermeye.. :jeyyar:

Yaw speedy bizim davetiye işi yeminle çorba oldu.
Hafta sonu anneler günü için kayınvalidemlere gittim ya Yasin davetiye bastıralıp çarşamba izinliyim dedi. Bende peki dedim. Çarşamba olursa olucak olmazsada tın =))
Benim zaten gelicek kişilerim belli. Dayımlar filan hep farklı şehirlerden gelicekler yani nişandan 1 gün önce bizde toplanıcaz. Beraber gidicez konvoy olup. Arkadaşlarımda biliyolar yeri tarif ettim.
şimdi çarşamba davetiye basılırsa cumartesi davetiyeleri dağıtırım arkadaşlarıma filan. zaten davetiyeyi hatıra kalsın diye istiyorum en çok. Yasin düşünsün dağıtıcaklarını =))
Benim işim kolay yani canım. Bana 25 davetiye yeterde artar bile. =) Her aileye 1 tane nasılsa. Dernekte olucak diye pek açılmıcaz zaten konu komşu misali:) Arkadaşlar ve aile.
Amma uzun karışık yazdım akannehir

Ben anladım canım çarşamba olmazsa sen kendi adına bi kısmna telefon ile bi kısmna birebir söylersin hiç sorun olmaz bilmiyorumkismile

Ben anladım canım çarşamba olmazsa sen kendi adına bi kısmna telefon ile bi kısmna birebir söylersin hiç sorun olmaz bilmiyorumkismile

Evet canım. Bu pazarda en yakın arkadaşımın nikahı var. Hafta sonu evini yerleştirdiğimizin. Onun nikahına da bütün arkadaşlarımız gelicek zaten okuldan filan. Arkadaşlarımıda orda hallederim =):dance:Oldu bitti. =)
Takmıcam kafama. Bi öle bi böle yeterince sinir etti beni =)

aynen canım oda biticek boşver duruma göre bastırırsınız cokacimcoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…