Sipaydi ye Yardım lütfen

evet valla zor geliyo bana ben üç kere dedim şimdiye kadar. bikere diyorum ilk başta sonra isimsiz sıfatlar kullanyıroum bugün yüz yüze görüşücez bakalım nasıl olcak ANNE =)

boyum 1.60 canım.

inşallah.CADIARZU

valla ben de 1.60'ım 59.5 falandım herhalde nişanda. senin daha zamanın var, topuklu ayakkabı diye bir şey var, saç var, makyaj var, kıyafetin var, güzelliğin var, aaaaa kilolarımıza da bakmasınlar di mi amaaaa kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile2

size bi foto ekleyeyim de, tombişliğimi görün klava:

ahhhh kollara bakınnnn allasennnn :kedi:

allah'tan stüdyo fotolarında "inceltin o kolları" deyu kesin bir ferman verdim aklinialirimsmilenaniknanik

Eklentiler

• $SDC10980.jpg
    7,8 KB · Görüntüleme: 35
malesef kütahya porselenden alamıyoruz ürünü dışarıdan alırsam da 334 YTL falan..
Güral porseleden alıcam beğendiğim model yine mor ama farklı eee bide yuvarlak tabak neyse kendime sonra bide günlük kare alırım napalımm en fazla 140 YTL gelecek bana...

hmm anladım canım bu da güzel ya
iyi günlerde kullan
benim kahvaltı takımında böyle bi sürü parça yok bi tabak birde fincanları var

clementine yarın resim eklicem buraya kim şişko görürsün

deme öyle kendineeee, önemli olan ibrahim'in fikri (isimleri karıştırmadım inşallah kaydirigubbakcemile3)

kahvaltı takımı çok güzelmiş speedy, fiyatı da süper. ben de bernardo'da beğenmiştim, 200'lü bi şey demişlerdi galiba. bakalım iş de, masraf da çokkk akannehir

yok canım doğru söledin ismi
ya tabiki onun fikri önemli ama birazcık zayıflasam kendimi daha mutlu hissedicem
düğüne kadar çıtırr olmayı planlıyorum :jeyyar:
bikini giycem balayında

aman yok ya bu yeter bana şimdilik
düğünden sonra durumu toparlayınca alırım güzell bir set

yok canım doğru söledin ismi
ya tabiki onun fikri önemli ama birazcık zayıflasam kendimi daha mutlu hissedicem
düğüne kadar çıtırr olmayı planlıyorum :jeyyar:
bikini giycem balayında

aynen canımmm, hatta 2-3 kilo fazladan vericem; çünkü uhd konsepte dayanmak zor, o 2-3 kiloyu balayında alırım ben garanti bu iştahla :))))

çıtır gelinlerin şerefine :içelim: kaydirigubbakcemile3

aynen canımmm, hatta 2-3 kilo fazladan vericem; çünkü uhd konsepte dayanmak zor, o 2-3 kiloyu balayında alırım ben garanti bu iştahla :))))

çıtır gelinlerin şerefine :içelim: kaydirigubbakcemile3

aynen ya benim iştahım var ee ibonunda maşallahı var ama gıcık kilo almıyo biraz göbek oluyo 2 günde gidiyo yine

içelim güzelleşelim canım çıtırr gelinlere
:içelim: :içelim: :içelim: :içelim:
:içelim: :içelim: :içelim:
:içelim: :içelim:
:içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…