Sipaydi ye Yardım lütfen

7.modele bayıldım ben çok güzelmiş

2aj2d12.jpg
1447ma0.jpg

t0glfc.jpg
infzom.jpg

kryolan porselen makyaj için kullanılan ürünler araştırma yapmalısın her kuaför kullanmıo o ürünleri.

Sipit baktım ama yorum yapmayı unuttum he :KK70: hepsi çok güzel canım :nazar:

Ewet canım biliorum bn de o yüzden araştırıyorum,çok pahalı olmasını da istemiorum..

Kızlar siz hiç gittiniz mi biyer war A plus etiler die bi kuaför war seyrantepedeymişşş

iyi cnm ya nolsun dün hasanlarda kaldım çıkışta aradılar nişanlığı aldığım yerden ölçüm alınması gerekiyomuş işte bu ctesi teslim edicekler oraya gitmem lazımdı görümceminde mcidiyeköyde işi warmş akşam onla bluştk sonra beraber geçtk avcılara.. bende geç olunca orda kaldm... ama hasan yoktu dun sabah 7den berı hala ayakta gece sabahladılar sırkette ılac yetıstırıyolar ay sonu oldugu ıcın :KK43: buda sef oldugu ıcn bırakp gelemıo.. onun yatagnda yattm bende :KK43: kokusunu kokladm onsuz onsuz :KK43:

iyi cnm ya nolsun dün hasanlarda kaldım çıkışta aradılar nişanlığı aldığım yerden ölçüm alınması gerekiyomuş işte bu ctesi teslim edicekler oraya gitmem lazımdı görümceminde mcidiyeköyde işi warmş akşam onla bluştk sonra beraber geçtk avcılara.. bende geç olunca orda kaldm... ama hasan yoktu dun sabah 7den berı hala ayakta gece sabahladılar sırkette ılac yetıstırıyolar ay sonu oldugu ıcın :KK43: buda sef oldugu ıcn bırakp gelemıo.. onun yatagnda yattm bende :KK43: kokusunu kokladm onsuz onsuz :KK43:

bayanssulusmile Hadi hayırlısı cumartesi alıyosun. İnşallah bi aksilik olmaz.
:icecream:

uykusuzluktan gözlerim aç kapa aç kapa ... çok yorgunum bitkinim yaa... akannehir
sen napıyosn ececm

ne yapayım ya iş - ev
bu arada akşam dank etti kafama nişana hazırlanmam için çok az zamanım kaldı
4 tane cumartesim var bişeyler yapmam için ve daha hiçbişey yapmadım ben

sorma aslım ya birden azaldı sanki zamanım tutuştum ya
davetiyeye bakıcaz ilk fırsatta ayakkabıya bakıcam olmadı buraya gittiğimizde alıcam :S

don't panic ececim aaaa..
herşey hallolur tatlım ya
valla kendimizi bu kadar sıkarsak biz düğünde ayvayı yedik kaydirigubbakcemile3

ay bilmiyorumda düğün için çookk ara vermeyi düşünüyorum ya
ya da şimdiden başlasam hazırlıklara anca yetişir 1 seneye
arkadaşımın düğününde bizim kızlarla konuşuyoz diyolar düğün ne zaman bi tanesininde temmuzda dğünü var atladı hemen
sakınn dedi şimdiden tarih koyma kafanı dinle biraz ben patlamak üzereyim sıkıntıdan seninde sıkılmanı istemiyorum diye

canım benim elbette çok işimiz var ama bu işlerde sıkıntıya girmeden olmuyoki ... gelinlik için ayrı damatlık için ayrı davetiye , salon ,ev düzeni için ayrı uğraşıyosun ama bunları yaparken tek olmayacaksınki ailen var eş dost var arkadaşların var ... vallahi dün akşam kayınvalidem şunu şöyle böyle yaparız falan bi başladı planlara hayran kaldım heee :KK70: kadın benden meraklı :KK70: bi havlu kenarları yapmış bi seccade almış böle gül kokulu bi tane almış böle desenli desenli yatak örtümün rengine uysun diye kırık beyaz almış pijamalık falan değişik bişeyler varmış onun zamanından kalma ya işte bir sürü şeyle uğraşıyo sağolsun dün akşam hepsini döktü önüme bayıldım walla :)

X