Sipaydi ye Yardım lütfen

aaa kimi gördümm gülpembeee seni görmek ne güzel kız niye gelmiyorsun bizim topike özledik seni bir nişanlandın kayboldun...

spedicim burayada yazayım süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:nazar::nazar:süperrrrrrr olacaksın.

aaa kimi gördümm gülpembeee seni görmek ne güzel kız niye gelmiyorsun bizim topike özledik seni bir nişanlandın kayboldun...

spedicim burayada yazayım süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:nazar::nazar:süperrrrrrr olacaksın.

Evet canım Gulpembe girmiyor fazla kk ya artık.
Teşekkür ederim canım darısı başına en kısa sürede kaydirigubbakcemile3:Saruboceq:

aman canım hiç beklemiyordum senden bi yorum:jeyyar:
Evet sanırım böyle kuğu gibi olucam şaşırttın beni hayatım teşekkür Şeniz

pc de oturuyorum bi anda aklıma düştüm
acaba nedeni elimdeki kupa bardakmı bilmem olumunekankayizsmile
sonra profiline girdim ve ne yapıyor acaba diye hafiyelik yaptım ve sonuçç sengözlerimebaksanab

pc de oturuyorum bi anda aklıma düştüm
acaba nedeni elimdeki kupa bardakmı bilmem olumunekankayizsmile
sonra profiline girdim ve ne yapıyor acaba diye hafiyelik yaptım ve sonuçç sengözlerimebaksanab

hımmm şimdi anlaşıldıı ohaoldumsmile:eek:aklinialirimsmile
Kupa bardakta çay içerken aklına düştüm demek Vallahi bana hediye alan arkadaş hergün aklıma geliyor montumu giyerken şalımı takyorum -tatlicadiarzu-

hımmm şimdi anlaşıldıı ohaoldumsmile:eek:aklinialirimsmile
Kupa bardakta çay içerken aklına düştüm demek Vallahi bana hediye alan arkadaş hergün aklıma geliyor montumu giyerken şalımı takyorum -tatlicadiarzu-

kızım elbetteki aklımdasın ama
ne yapıyor diye araştırmak
o an aklıma geldii
taammmııııı eyvahedigeldismile

hahahahahah
ewett heriflee geçtik karşılıklıı
heyecanla içine girebilme umudu ile denedik
az ben çektim az oo çekiştirdii
zar zorr hedefe dogru yaklaştık ama tam olmadı boshayallersmile :roflol:

hahahahahah
ewett heriflee geçtik karşılıklıı
heyecanla içine girebilme umudu ile denedik
az ben çektim az oo çekiştirdii
zar zorr hedefe dogru yaklaştık ama tam olmadı boshayallersmile :roflol:

Canım benim Vallahi karnım ağrıdı gülmekten delikafadulden
Alemsin vallahi bende senin bi topiciğini gördüm hatta +18 yorum yaptım yane.
Giymene gerek yok diye düşünüuyorum:jeyyar::jeyyar:
olur olur canım zamanlaŞeniz

Canım benim Vallahi karnım ağrıdı gülmekten delikafadulden
Alemsin vallahi bende senin bi topiciğini gördüm hatta +18 yorum yaptım yane.
Giymene gerek yok diye düşünüuyorum:jeyyar::jeyyar:
olur olur canım zamanlaŞeniz

he valla düşün yanii
durumumuzuu
rezil oldukk adamada :umursamaz:

canım çok güzel elbisen bayıldım yaaa saçlarına iri dalgalar yap bence takı olarak da taşlı veya incili bişi olabilir

1897.jpg

1903.jpg

Buyrun Hanımlar :)
AAAAA almışta resim bile koymuşşş yeni gördümohaoldumsmile canım söz kıyafetin mi bu?? Çoookkkk güzelllll:lepi:
E hani yeşile ne oldubilmiyorumkismile

Bu arada bugün kuaföre gittim kırıklarımı aldırmaya Öyle saç modellerinden konuştuk kuaförümle sana dağınık maşa yapalım nişanında. Çok süper yakışır sana dedi ama dağınık maşa ne ki kızlar hiç duymadım benfisfisfis

canım çok güzel elbisen bayıldım yaaa saçlarına iri dalgalar yap bence takı olarak da taşlı veya incili bişi olabilir

teşekkür ederim canım maşadan çok sıkıldım ya her düğünde nikahta ilk tercihim hep maşa oldu ama model bulamazsam yine ona sığınırım zemuszemus
takıda da inci düşünüyorum artık 1 günde ona bakarım bide ayakkabım kaldı:hulya:

AAAAA almışta resim bile koymuşşş yeni göradümohaoldumsmile canım söz kıyafetin mi bu?? Çoookkkk güzelllll:lepi:
E hani yeşile ne oldubilmiyorumkismile

evet kuzum aldımmmm kaydirigubbakcemile5
yeşil modelden hiç bulamadım cnm bide bunu çok beğendim bu oldu beyazı hiç düşünmüyordumm kaydirigubbakcemile3
darısı başına bitanemkaydirigubbakcemile2

Bu arada bugün kuaföre gittim kırıklarımı aldırmaya Öyle saç modellerinden konuştuk kuaförümle sana dağınık maşa yapalım nişanında. Çok süper yakışır sana dedi ama dağınık maşa ne ki kızlar hiç duymadım benfisfisfis

dağınık maşa normal maşayı yapıyorlar sonra eller ile doğal bi görünüm veriyorlar
güzel duruyor canım olabilir istersen yanlardan toplatırsın falan filan işteolumunekankayizsmile

Kızlar haftasonu 2 ayakkabı denedim birisi düz elbise renginde diğerinin önünde tokası var :) :)
Bakalım artık salı günüde hakanla gezicez :) belki buluruz bi model zemuszemus
Bu arada 2+5 hadi bakalımm azalıyor daralıyor zamanbilmiyorumkismile

Kızlar haftasonu 2 ayakkabı denedim birisi düz elbise renginde diğerinin önünde tokası var :) :)
Bakalım artık salı günüde hakanla gezicez :) belki buluruz bi model zemuszemus
Bu arada 2+5 hadi bakalımm azalıyor daralıyor zamanbilmiyorumkismile

canım mrb nasılsın
elbısenı cok beyendım beyaz melegım benım
sana cok yakısacak emınım
beyaz ve onunde tasları olan bır ayakkabı olmalı kesınlıkle
elbısenın onunde gumus taslardan dolayı
enıstede sıyah takım yada grı takım gıymelı ama bence grı .. beyazın yanında daha hos duruyor bence.. beyaz sıyah cok alısılageldık oldu artık ben beyenmıyorum sahsen
ama zevk ve karar meselesı tabı
kravatıda beyaz ve grı karısımı cızgı cızgı bısey olabılr yada snn dedgn gıbı krem rengı olablr

canım mrb nasılsın
elbısenı cok beyendım beyaz melegım benım
sana cok yakısacak emınım
beyaz ve onunde tasları olan bır ayakkabı olmalı kesınlıkle
elbısenın onunde gumus taslardan dolayı
enıstede sıyah takım yada grı takım gıymelı ama bence grı .. beyazın yanında daha hos duruyor bence.. beyaz sıyah cok alısılageldık oldu artık ben beyenmıyorum sahsen
ama zevk ve karar meselesı tabı
kravatıda beyaz ve grı karısımı cızgı cızgı bısey olabılr yada snn dedgn gıbı krem rengı olablr

Canım benim yorumun için Teşekkürler Şeniz
Beyaz önü taşlı bişey istiyorum kesinlikle ama olmadı düz bi modelde alıcam
Beyaz normalde giymem çünkü akannehirakannehir
Hakanda da haftasonu aldık takımlarını siyah takım+beyaz gömlek+siyah kravat
Beyaz gömlek olacağı için krem kravat komik oldu yanyana gelincemirmirmirmirmirmirmirmir
Dün işte annemler pasta falan bakmışlar kalpli bide pastamız olcak -tatlicadiarzu-
Aman yaw çok heycanlandım ben yahu lülülülülülülülülülülülülülülülülülü

canım beyendıgım modeller bunlar benım... ılk 2sı super olr bnce gri takıma ama... egr syah takm alırsanızda favorım 3

X