Sinirlerim bozuk. Haksızmıyım?

Ayni yaslarda iki oglum var hicbir zaman sut yada devam sutu vermedim yatarken sut icmek zaten iyi degil hazimsizlik vs yapiyor konuyla alakasiz tabi :) erkekler boyle ya hep herseyi yavas yapip dusunememe durumlari var

Bende hamileyim ilk gebeliğim. Hamilelik o kadar zor ki 34 haftadır ömrümden yirmi yıl gitmiş gibi hissediyorum. Oysa ben işten de çıktım prenses gibi oldum ama eşim her seyimde ilgileniyor ama o kadar zor ki. Siz hem çalışıyorsunuz hem küçük cocuklar da var. Eşim evet şimdi ilgileniyor ama evde iki tane daha olsaydı o da malasef beyaz bayrak çekip pes etmişti. Fazla çocuk çok problem bence ya çok korkuyorum bu yüzden adım akıllı korunamamaktan .ilki neyse de hepsi mi kaza kurşunu oldu. Sizi anlıyorum ayni durumda olsa ağlama krizine girerdim. Hamilelik zor anneliği tatmadım ama o hepsinden zordur bir de eş olmak da bunların yanında çok zor oluyor. Umarım bı yoluni bulursunuz. Eşinizle alttan alarak konusun siz ailesiniz. Bir takimsiniz.

Sıkıntı da bu bence, adamlar yardımcı olmaya çalışıyor.
Kendi işi olduğunu fark ederek yapsa konu sahibinin sorunu çözülecek.
yardımcı kelimesini öylesine kullandım
tabi ki onun da görevi
ama kadında ciddi bi darlama ve huzursuz etme durumu var
adam elinin ucuyla yapıyor olsa, görevi gibi değil yardım gibi düşünüyor olsa her konuda elinden geldiği kadar bana destek demezdi kocası için

Beni darlayan kuralcı olarak görenler, dilerim benim eşim gibi bir eşiniz olurda bir tadına bakarsınız. Her işi yarım yapan bitirmeyen ve herseyi o yapmadığı için kalkıp yaptığım için pasif bekleyen. Her işi yapmışım bir süt ısıtmasını çok gördünüz ve o an bende ayaklarimi uzatıp yaymıyordum ayrıca. Cocuklari yatırması mutfağı toplaması ben dün yapmadığım için yapmak zorunda kaldı. Yoksa nasıl olsa halleden var.

Lafi Cocuk aldırmaya getiren arkadaş. Sen git bir cana kıy olur mu başına gelirse. Nerde nasıl korunduğumuzu bilmeden laf atmasi kolay nasıl olsa ve geçmişte bir bebeği toprağa kendi ellerimle gömen bir anne olduğum için bunu asla yapmam.

Ve diğer destek olan arkadaşlar. Cok sağolun. Evi çekip çeviren herseye bakan ve tek başıma halleden biri olarak şuan yapamamak biraz ağırıma gidiyor. Zamanla daha iyi hissedecegime eminim sadece yıpratıcı bir süreç geciriyorum yoksa herzaman böyle değildik elbette.

Tez canliliktan oluyor bunlar bende sizin gibiyim. Hemen isitsa sutu digeri corba icerken ufakta sutu icer. O sirada uyumaya kdr vakit kalir yedikleri sindirir tam uyumadan once yemek yememis olurlar boylece gibi bir suruuuuuu detay dusundugunuze eminim. Bende bunlari dusunup talep ettigim seyin o an olmasını beklerim ve ne olur genelde de olmaz sonra ayni sizin gibi dialoglar olur. Esimin beklentisi su istedigin sey olacak ama hizima zamanima karisma der yok seni rahatsiz ediyorsa kendin yap der iyice sarpa sarariz. Biz mi fazla detaya iniyoruz bilmiyorum. Ama bu herseyi sahiplenip kurgulamadan uzaklaşmamiz gerekiyor

Haklısınız. Durumunuzu anlatıp daha fazla yardıma ihtiyacınız olduğunu söylemeniz lazım. Bilmiyorlar siz yapmaya devam ettikçe. Bi öküzlük, bi rahatlık çöküyor. Bizim işimizde uyku çok önemlidir. Kim geç yatacaksa o giyeceğini öteki yatmadan önce almış olur. Işık açılmaz asla biri uyurken odada. Özenmesi lazım biraz. Hepsini söyleyerek yaptırmak sinir bozucu ama başka yolu yok atamicaz atamı şimdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…