Sinirden ateşim çıktı resmen

Biraz daha yaşınız geçince çok pişman olursun bu düşüncelerine emin ol kendimden biliyorum asla çıkışmamışımdır kimseye ama içimden of puf yaptıklarıma bile pişmanım

Yargılamak için yazmıyorum ama gerçekten ŞAKA gibisin.
Kendi annenden bahsettiğine eminmisin?
Üveylik falan varmı? Yoksa kayınvalidendenmi söz ediyorsun inan anlamadım. Resmen şok oldum yani.

Kusura bakma lütfen ama ben yanlış okumadım sen Türkçe'yi katlederek ANANE diye yazmışsın tabi beyin okurken Anane'yi anne olarak algılıyor yazım hatası oluyor çünkü. ANNEANNE diye yazmış olsaydın bu defa yorumumu yine aynı şekilde yazardım yani ŞOK olma durumum değişmedi hala.
Keşke ANNEANNEM mezarından çıksa da onun ellerini ayaklarını yıkamaya yatalak olsun altını temizlemeye hazırım.
Ve inan rahmetli anneannem benimle öyle çok uğraşır öyle çok uğraşırdı ki arkadaşlarımın yanın da kaç kere beni rezil etsede bir kere olsun OF demedim kendisine. Bana canım annemi veren benim dünyaya gelmeme vesile olan canından olduğum varlığı nasış olurda kırabilirim ki?
Ben Allah'tan korkarım sadece kendime yaptıklarımın hesabını vereyim ama başkasının Ahıyla acısıyla kırgunlığı ile değil.Sen biraz duygularını yitirmiş yada sevgisiz büyümüş birisib galiba?
Senin adına böyle tahammülsüz biri olduğun için ayrı ANNEANNEN adına da senin gibi bir torunu olduğu için ayrı üzüldüm gerçekten.

Bende anneniz sandım, yaşlılık işte he deyip geçmek lazım. Benimde babaannem öyle ah biraz sussa her şeye karışmasa çok iyi olacak ama yaşlılık işte hepimiz yaşlanacağız . Alttan almak gerekiyor anlayışlı olmak gerekiyor.

Kısaltta gel.

O zaman evine git nedir ya ? Ağlamamak için savaştım kendimle uzunca bi süre.
Normalde elbette he deyip geçiyorum. Çünkü kendince doğruları bitmiyor.

O zaman evine git nedir ya ? Ağlamamak için savaştım kendimle uzunca bi süre.
Normalde elbette he deyip geçiyorum. Çünkü kendince doğruları bitmiyor.
Benim babaannemin bana neler dediklerini bir duysan şaşarsın. Sinirden oturup ağladığımı bilirim. Ama sonra ne oluyor vicdanım rahat etmiyor yaşlı sonuçta . Ne dediğinin farkına bile varmıyor , bazen ben öyle demedim deyip konuyu başka yere çektiği de oluyor, gelde sinirlen.

laf sokma neyse de beddua olmaz olgun ablacım ya illa bişey diyeceksen allah ıslah etsin de geç evladından gör ne demek

Konuyla alakası yok yorumları da okumadım ama ben ananemi çok özlüyorum ya İnsanın böyle bir konuda bile gözleri dolar mı? O kadar özlüyorum işte.. Olsa şimdi yatıversem göğsüne..Rabbim mekanını cennet etsin
Bu arada konu sahibi arkadaş he de geç..yaşlıdır boşver.. ya da şakaya vur,kaybedince çok arıyor insan...

Yaşlıları üzmeyin alttan alın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…