Göz Makyajı sinir oldum sürmee'ye..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

pLnLp

hıh..
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2008
542
2

kızlar bu ne sürmesi bilmiyorum arap mı hint mi her neysee kaydirigubbakcemile3

çok sinir oldum süremiyorummmsenağlama mavi yesil lacivert göz kalemi kullanırım siyah hiç sürmem hiç te almadım:1no2:

siyah olanını çeyizimden çıkarıdım sandıktan kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

maviyi sürmeye calısıyorum ama gözüme giren çıkan gözümn beyazı mavi oldu valla :roflol: ayrıca kaşıntı ve yanma yapıyo çok sinir oldm bunun sürmenın bi tekniği yokmu? beceremedim gitti çok mu gerymm:))

Merhaba PlnLp.
Sürme kullanmak zor zanaat:) Eye liner gibi..Fakat güzel sürüldü mü enfes duruyor.
Kalitesine ve cinsine de bağlı..Toz şeklinde olanları ben kesinlikle kullanamıyorum dediğiniz gibi kızarıklık ve allerji de yapabiliyor,iyi olmadığı için..
Çok hassas bir kozmetik ürünü,başlarda zorlanırsınız sonrasında eliniz alışır ,çok hoş durur..
Fazla kaçtığı ve yamuk gittiği zaman pandaya dönebilir göz görüntüsü mazallah:) zaman zaman başıma geliyor tecrübe ile sabittir.
Ruj formatında olanlar var,sizinki nasıl tam anlayamadım ama..Mutlaka kalitesine dikkat edin göz sağlığınız için.
Bakışları inanılmaz değiştiriyor ve anlam kazandırıyor bence..
Kıvamını iyi tutturmalı..
Deneme yanılma yöntemi ile ustalaşırsınız..

Son düzenleme:
aaaa tatlisim ya yanma yapiosa birak surme derim..ben arabistanda yasiorum hic bu markayi gormedim belki hint surmesi olabilir ama bilmiorum cok marka var cunku bu likit surme aslinda likitler dayanikli oluo kaleme nazaran ama surmesini bileceksin.. yanma ve kasinti yapmamis olsa denemelere dvm et elin alisir dicem ama bence surme sen bunu a.s.

tesekkürederimm yorumlarınız için.
toz sürme bu.. komsumuzun bi akrabası üretiyo.. kozmetikçiler depoları vs var.. onlar getirmisti.. görünüş itibariyle güzel beni sür sür diye bagrıyolar resmen :1closedeyes: de gözümn içine kaçırınca kaşıntı yanma hersey oldu .. markası da Sheida

toz böyle bbiişii kaydirigubbakcemile3
bir senedir duruyoo 3 kez sürdmm.. bide az önce dneiym dedim yok anam yok.. beceremedimkaydirigubbakcemile3

ay ben bundna aldımm çok güzel bişey 5 aydır kullanıyorumm bu gerçek sürme bence çünkü ben 5 aydan beri kullanıom özelikle yatmadan önce sürüom hiç bişey olmadı yoksa benim kör olmam lazımdısırnaşık şey

canım bende de aynından var sheida nın ben turkuaz rengini almıştım aksine bana diğer hacı sürmelerinden daha kolay sürülüyor gibi geldi

canım sürmenin çubuğunu hafif ıslatıp sonra sürmeye batırıp sürmeyi bir dene istersen daha kolay olur ben renkli olduğu için gözümün içine çekmiyorum dış kısmına çekiyorum eğer kaşıntı yapıyorsa da iç kısma çekme cnm kirpik diplerine sürmeye çalış çubuğunu ıslatarak

kız gece yatarken niye sürüyosun ki?benneyaptımki merak ettim ayrı bi özelliği mi oluyo kaydirigubbakcemile3

yarın ıslatıp denicem benneyaptımki

hemen uçuyomu sizdeki? yada benm gözlerimden mi kaynaklanıyo bi kere sürdüm pek sürdümde sayılmam snaki çabucak gözümden uçtu gibime geldi:sm_confused:

bide suyla deniym :roflol: denek oldum :jeyyar:

[ı][ben de uzun sÜredır kullanıyorum
toz sÜrmelerın ıÇınde en kalıtelısıdır zaten
kolay kjolay bulaŞmaz
arap malı deĞıl zaten yabancı bu ÜrÜn
rımelı ruju falan da var
ama Çok kullanıŞlı aslında
elınle gÖzÜnÜn altını bıraz ındır sora kalem Çekılen yere yatay bı Şekılde ÇubuĞu koy ve gÖzlerını kapat yavaŞÇa Çek
sakın ÇubuĞu dıkleŞtırme gÖzÜnÜn ıÇıne kaÇar
hacı sÜrmesını aldım tozunu beceremedımzaten ama bu kolayıma geldı
[/b][/ı]

benim yazım niye böyle büyüklü küçüklü çıktı ya

ama bu da toz sürme ..:1no2:

yabancı marka değil ayrıca sheida markası komsumuz akrabaları uretiyo yani en aızndan bana öyle dediler..

gözümü kapattığımda çekince alt ve üst kapağımda olur sürme o zmn daha güzel durur galiba:jeyyar:

aslında bende uçmuyor canım bu sürme.

ama yıkayınca hemen geçiyor hacı sürmeleri gibi değil hacı sürmeleri mesela yıkayınca da kalıyor biraz hafif dağılıyor.

ama sheida yıkayınca hemen gidiyor benden

sen çubuğunun cunu ıslatıp bir dene bakalım eminim daha kolay olacaktır

sanırım başardımm.. kaydirigubbakcemile3

çubuğu biraz ıslattım , çubuğu gözüme yan sekilde koydm gözümü kapadım ve çektimmm işte sonuççç delikafadulden

mrb cnm :) ben ankarada yaşıyorum pino kozmetkte görmüştüm bu markayı kız baya övmüştü ii bişi yani kalitesz diil bnde ne zmndr alıım diorum bi türlü alamadım ne kdrdı fiyatı bunun??

mrb cnm :) ben ankarada yaşıyorum pino kozmetkte görmüştüm bu markayı kız baya övmüştü ii bişi yani kalitesz diil bnde ne zmndr alıım diorum bi türlü alamadım ne kdrdı fiyatı bunun??

fiyatını bilmiyorum canım ne desem yalan olur...senağlama bana hediye getirdi komsumuz hatta bi tanesini çeyizine at dedikaydirigubbakcemile3 çok güzel bunlar fln oda met etti..

baska bi konuda okudum bi arkadas sheidanın sürmesini 12 tlye almıs..benneyaptımki

tşk edrm tatlım uygunmuş fiyatıda :)

olmuş canım elin alıştıkça daha kolay sürersin.

hindistancevizi cnm ben watsons tan 14 e almıştım bu sürmeyi

ay canım sormuşun gece yatarken nie diye çünkü sabah kalkınca yıkıom böle buğulu buğulu oluyo gözlerim süper duruyo o yüzden bide çok güzel çekmişin cnm ya keşki içinden şu parıtılar olmsaydı okulda çok belli oluyo hocalar kızıoD:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…