sinir olduğumuz şeyleri burada itiraf edelim

dişleri sarı olanlara tırnaklarının içi pis olanlara ter kokanlara ayakkabısına önem göstermeyenlere yazın bazı insanların boynu kirlenir lekeli gözükür midem bulanır yani ailemden bazı insanlara sinir ve gıcık oluyorum hiç işim olmaz yani öle insanlarla zaten,başkasının evinde kalmaya sinir olurum,bide gittiğim ev pisse oy allahım zaman geçsin diye ölür biterim

bende habersiz gelen misafire sinir olurum bide heleki kalmaya geldilerse allahtan artık öle derdim yok öyle soğutmuşumki insanları gelmezler pek temizlik tutkumu biliyolar ay bide evden geliyosunuz aç gelmeyin ben iki kişiyim bazen yemek yapmıyorum yani sinir olurum ya

Son düzenleme:
ne zaman çocuğun olacak,sen de yap bi tane...gibi anlamsız cümleler kuran arkadaş,akraba,komşu kalabalığına sinir oluyorum..
size ne bee..ne zaman paşa gönlüm isterse o zaman..ben sizin cinsel hayatınıza karışıyomuyum..kötükedihüso

banada aynılarını diyolar ay gıccık oluyorum hadi yapta sevelim öpelim ben zaten hamile kalmak için uğraşıyorum stresteyim size ne nekadar ayıp bir erkeğin bunları söylemesi pis ağızlarına sakallarına bıyıklarına bide çocuğum olursa öptürecekm,işim oldu çocuğum mikrop kapsın ozaman gereksiz ler

hafif durgun olduğmda ay noldu neyin var demelerine kocanlamı sorun var demelerine sinir oluyorum yaw hep 32 dişimmi gözükcek yaw

bu hafta sonu tam bir sinir küpü oldum cikdim onun disinda cok rahat ve sabirli bi kisilige sahibim aslinda bu yüzdende stressliyim suan
esimin yengesi hafta ici tel acdi bana cok sevdigimiz bi aile dostumuz var gecdigimiz ayin28sinde d.günü vardi kalkdi dediki ben düsündüm tasindim pazar günü sen evinde hazirlik yap börek cörek falan bende pasta alirim sizin evde süpriz d.günü yapalim dedi ben sok oldum hic bir sey diyemedim zaten yapi itibariyle hayir diyebilen yada karsilik verebilen biri diilim malesef (bu huyum yüzündende hakkliyken hep hakksiz duruma düserim hep ) ama aksama kadar sinir küpü oldum sorun dogum günü yapmak diil ama madem öyle bisey düsünüyosun kendi evinde yap
aksam esim eve geldiginde anlattim hayir dedim dimi dedi sen beni tanimiyomusun derken yengemizden msj geldi subattin 1inde onunda d.günü vardi pazara hic bi hazirlik yapma benim d.günüm var pazar benim evde kutlariz dedi(acikcasi rahatladim biraz)
sonra esimin amcasinin oglunun esiyle görüsdüm telde bana sen gerizekalimisin dedi ikinci bi sok yasadim neden dedim yengem aradi bugün d.gününe davet etmek icin senden bahsetti isde ben onu aramisim ve demisimki pazar bende bulusalim o aile dostumuza süpriz d.günü yapalim diye yengemde demis hic kusura bakma gelemem o gün benim dogum günüm var siz gelin buraya madem bende kutlansin ben büyügüm demis (siz olsaniz bu durumda ne düsünürdünüz yada sinir olurmuydunuz yada ben abartiyormuyum???)
ikinci bi olay ise pazar yengeme gitmeden önce akrabamla cocuklarimizi alip kapali bi oyun yeri var 3saat oraya götürdük eglensinler diye 3cocuklada ben ugrastim kendisi konu mankeni gibi kenardan seyretti ugrasmak sorun diil ben cocuklari hem severim hem düskünüm hemde cok sabirliyim bi ara wc ye gitcem dedi bi gitti 45dk piyasada yok o sirada biri kayincagi istiyo biri beni cekiyo suraya gidelim diye benim cimcime bensiz adim atmiyo bunaldim kime kosturacagimi bilemedim ya stress oldum o an sonra durduk yerde kizlar sizin bir hafta okul tatiliniz var gidin .....yengenizde kalin bir hafta dedi ücüncü soku yasadim cünkü 14subatta nisanimiz var yatiya misafirim var bende bu hafta evimi basdan sona temizlemeyi düsünüyodum cünkü pazar kizkardesimin sevgilisinin ailesi gelicek annemlerle tanismaya onlardada temizlik telasimiz var haftaya pazarda istemeye gelicekler ben bunlari söyledigim halde hic orali olmadi aksam yengemden eve gitcemiz sira kizlarinin ikiside gelcem diye tuturdu ben sinir küpü oldum iyice cünkü isim basimdan askin resmen emrivaki yapildi bana en sonunda bi patladim 3cocukla basa cikamam madem birisi gelsin dedim ve biride geldi 1hafta kalcak bende normal sartta normal baska bi zamanda seve seve kabulümdür ben 3haftalik gelinken evimde yatili cocuk kaldi gendi istegimle ama bukadar yüsüzlük olurmu ya evde derleyip topluyorum arkami dönüyorum heryer heryerde :KK43: basim catliyo sinirliyim gerginim stressliyim ilk defa böyle oldum ya kendimi ailenin samar oglani gibi gördüm resmen gelen vuruyo giden vuruyo resmen ya yoksa abartiyomuyum ???
kusura bakmayin cok uzun oldu ama icimi dökmek istedim sadece.............

bu hafta sonu tam bir sinir küpü oldum cikdim onun disinda cok rahat ve sabirli bi kisilige sahibim aslinda bu yüzdende stressliyim suan
esimin yengesi hafta ici tel acdi bana cok sevdigimiz bi aile dostumuz var gecdigimiz ayin28sinde d.günü vardi kalkdi dediki ben düsündüm tasindim pazar günü sen evinde hazirlik yap börek cörek falan bende pasta alirim sizin evde süpriz d.günü yapalim dedi ben sok oldum hic bir sey diyemedim zaten yapi itibariyle hayir diyebilen yada karsilik verebilen biri diilim malesef (bu huyum yüzündende hakkliyken hep hakksiz duruma düserim hep ) ama aksama kadar sinir küpü oldum sorun dogum günü yapmak diil ama madem öyle bisey düsünüyosun kendi evinde yap
aksam esim eve geldiginde anlattim hayir dedim dimi dedi sen beni tanimiyomusun derken yengemizden msj geldi subattin 1inde onunda d.günü vardi pazara hic bi hazirlik yapma benim d.günüm var pazar benim evde kutlariz dedi(acikcasi rahatladim biraz)
sonra esimin amcasinin oglunun esiyle görüsdüm telde bana sen gerizekalimisin dedi ikinci bi sok yasadim neden dedim yengem aradi bugün d.gününe davet etmek icin senden bahsetti isde ben onu aramisim ve demisimki pazar bende bulusalim o aile dostumuza süpriz d.günü yapalim diye yengemde demis hic kusura bakma gelemem o gün benim dogum günüm var siz gelin buraya madem bende kutlansin ben büyügüm demis (siz olsaniz bu durumda ne düsünürdünüz yada sinir olurmuydunuz yada ben abartiyormuyum???)
ikinci bi olay ise pazar yengeme gitmeden önce akrabamla cocuklarimizi alip kapali bi oyun yeri var 3saat oraya götürdük eglensinler diye 3cocuklada ben ugrastim kendisi konu mankeni gibi kenardan seyretti ugrasmak sorun diil ben cocuklari hem severim hem düskünüm hemde cok sabirliyim bi ara wc ye gitcem dedi bi gitti 45dk piyasada yok o sirada biri kayincagi istiyo biri beni cekiyo suraya gidelim diye benim cimcime bensiz adim atmiyo bunaldim kime kosturacagimi bilemedim ya stress oldum o an sonra durduk yerde kizlar sizin bir hafta okul tatiliniz var gidin .....yengenizde kalin bir hafta dedi ücüncü soku yasadim cünkü 14subatta nisanimiz var yatiya misafirim var bende bu hafta evimi basdan sona temizlemeyi düsünüyodum cünkü pazar kizkardesimin sevgilisinin ailesi gelicek annemlerle tanismaya onlardada temizlik telasimiz var haftaya pazarda istemeye gelicekler ben bunlari söyledigim halde hic orali olmadi aksam yengemden eve gitcemiz sira kizlarinin ikiside gelcem diye tuturdu ben sinir küpü oldum iyice cünkü isim basimdan askin resmen emrivaki yapildi bana en sonunda bi patladim 3cocukla basa cikamam madem birisi gelsin dedim ve biride geldi 1hafta kalcak bende normal sartta normal baska bi zamanda seve seve kabulümdür ben 3haftalik gelinken evimde yatili cocuk kaldi gendi istegimle ama bukadar yüsüzlük olurmu ya evde derleyip topluyorum arkami dönüyorum heryer heryerde :KK43: basim catliyo sinirliyim gerginim stressliyim ilk defa böyle oldum ya kendimi ailenin samar oglani gibi gördüm resmen gelen vuruyo giden vuruyo resmen ya yoksa abartiyomuyum ???
kusura bakmayin cok uzun oldu ama icimi dökmek istedim sadece.............

aaaaaay ben sinir olurdum senin gibi hatta söylüm deli ama boşver kendini üzmeye değmeyecek kişilermişsositososito

öyle ama malesefki aileyiz sonucda er yada gec yyüz yüze bakiyoruz..........
basim catliyo suan inanin...........

zaten şu yüzyüze bakma muhabbetinden ne oluyosa oluyo..eyvallah etmeyeceğimiz kişilere ne ödünler veriyoruz değilmi?

bu arada ben sinir olduğum bişeyi itiraf etmek istiyorum:
Dayak yiyen,aldatılan,sevilmeyen kadınlara "Allah daha büyük dert vermesin..Aman yuvanı dağıtma..
Bi kursa yazıl kafan dağılır" ..gibi saçma sapan,ezik akıllar veren insanlara sinir oluyorum..
Bu da nerden çıktı demeyin..bi kaç başlık araştırsanız bulursunuz..

bencede ya boşanmayı çok büyütüyolar ne olcak yani hangi devirde yaşıyoruz bir kadın herşeyi yapar becerir kendi ayağının üstünde durur sanki evde bunalıyo canı dışarı çıkmak istiyoda kafanı dağıtcak şeylerle uğraş diyolar erkeklere teslim olmayın hayatta yapılmıcak şey yok diceklerine

İkide bir zırt pırt habersiz gelen misafirlere,uyurken ses çıkartılmasına+uykumdan uyandırılmaya,uykuya zar zor dalmama ve hiç uyumamış gibi dinlenmeden uyanmama,ben konuşurken karşımdaki insanların beni dinlemeyip ne(?)diye sormalarına,sürekli acıkan mideme,sevgilime onca lafı anlatıp dil döküp zar zor ikna olmasına hatta çoğu zaman ikna olmamasına,duygusal yanıma,herbişeye ağlamama ve herşeyi kafama takmama(en ufak bişey dahi olsada)insanların konuşurken beni dürtmesine,şakayla karışık başa vurulurya işte ona deli oluyorum.sonracığıma saçımın hergün yağlanmasına yıkamaktan gına geldi artık.çok meraklı olduğumdan bişeyi karıştırcam bakcam diye mahvetmeme,odamı taplasamda 1 gün içinde panayır yeri gibi yapmama(artık nasıl başarıyosam)sonra usanıp bilmem kaç ay sonra toplamama,aldığım karınca yumurtasına onca para verdim bişeye yaramadı!sürekli virüs kapan bilgisayarıma,ders çalışmaya ve karşılığında düşük not aldığımda sinir oluyorum aklıma şimdilik bu kadar geldi..kafamçokkarıştı-tatlicadiarzu-

canım ya ne bu herşeye deli oluyosun sen aa bırak large ol acık yaaa ohooo sinir olacağın şeyler ilerde şimdidien takılma öyle herşeye yerimseniben
yerimseniben
ben asistanımı çok seviyorum ve onu çoook şımarttım bazen bunu kullanıp işleri savsaklamasına sinir oluyorummmmmmmm ama bişeyde yapamıyorum tabiii napim kiii sevimli şeye:sm_confused:

uzun yola çıkmadan otobüse biner binmez gelen çiş'ten nefret ediyoruuuummmm delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Ah canım keşke bıraka bilsem bu siniri valla yaşım da genç ilerde paranoyak olcam diye korkuyorumsenağlama

ben de parası olmayan zar zor geçinen insanların lüks yaşamasına ve parası olan insanların da sürekli yok yok diye ağlamasına ve küçük hesap yapmasına sinir oluyorum..

X