Sinir bozucu

karalıktan belli olmuyorki hiçbirşey

Onu geç de şu Salo ya da Salom un 120 günü filmini ne yapacağız

Atlaya atlaya zor izledim acayip vahşet sahneleri var canım

Bazı karakterler seni andırıyorlar adamlar gümüş yemek takımlarında bir şeyler yiyorlar tıpkı senin gibi .

Ay ben de :21: o sülümanın hürreme aşk dolu başılarlarla bakması yok mu?sırf onun için bile izlenir yahu :)

kadın hem güzel, hem akıllı ya
mahidevran halt etmiş onun yanında, o kadar aptal ya, bişey yapmaya çalışıyor yüzüne gözüne bulaştırıyor

hem hürrem kadar beyaz değil :KK9: :KK9::KK9:

Onu geç de şu Salo ya da Salom un 120 günü filmini ne yapacağız

Atlaya atlaya zor izledim acayip vahşet sahneleri var canım

Bazı karakterler seni andırıyorlar adamlar gümüş yemek takımlarında bir şeyler yiyorlar tıpkı senin gibi .

vallamı sende çözdün beni desene :KK14:

o kadarda uğraştım halktan gözükmek için...

Son düzenleme:
kadın hem güzel, hem akıllı ya
mahidevran halt etmiş onun yanında, o kadar aptal ya, bişey yapmaya çalışıyor yüzüne gözüne bulaştırıyor

hem hürrem kadar beyaz değil :KK9: :KK9::KK9:

bende hürreme bayılıyorum süleymanı anlıyorum yani neden satmış dünyayı kadın için .pamuk gibi kadın .ahahahah.

bende hürreme bayılıyorum süleymanı anlıyorum yani neden satmış dünyayı kadın için .pamuk gibi kadın .ahahahah.

eşimde bana hürremim diyor, güya benziyormuşum ona etrikalarla dolui hem beyazlığım falan gözlerim :KK33:
bende ona etli dolma diyorum

bi tane şarkıya takıldım kaç gündür evdekilerle işyerindekileri bunalıma soktum ya
habire bunu dinliyorum

[video=youtube;-z3waJuB_ww]http://www.youtube.com/watch?v=-z3waJuB_ww[/video]

di mi ? adam haklı.hatta ilk halvetlerinin sahnesini hatırlarsanız sülümanın bi alexandra deyişi var...1 hafta odadan niye çıkarmadığını açıklıyor :KK9:

di mi ? adam haklı.hatta ilk halvetlerinin sahnesini hatırlarsanız sülümanın bi alexandra deyişi var...1 hafta odadan niye çıkarmadığını açıklıyor :KK9:

ben olsam bende çıkmam, güzel kadın ama :KK9:

bi tane esmer arkadaşım var, baya esmer ama..... diyorki mahidevran hürremden daha güzel, hürremin neyini beğeniyorsunuz
kıskanççç :KK9:

Son düzenleme:
ahimana kullanıcısı bayan .
hoşlandığım adam esmer bir kızla çıkmaya başladı kızımız kapkara .zafer sizinnn hadi bakalım ahahaha.

bi tane esmer arkadaşım var, baya esmer ama..... diyorki mahidevran hürremden daha güzel, hürremin neyini beğeniyorsunuz

ben mahiyiide beğeniyorum oda beyaz kız yeşil gözlü ama hürrem bambaşka tabi .ışğı güzel kadının ne bilim bende erkek olsam beğenirdim .gözler dehşet .

:KK70: ayrıca kadın dediğin dolgun kalçalı da olmalı.Hürremde hepsi mevcut.mahidevran hem kuru zayıf bişi, hem de küçük memelerini belirginleştirmek için üst kısmı dar elbiseler giyiyo. :KK9:

Son düzenleme:
ahimana kullanıcısı bayan .
hoşlandığım adam esmer bir kızla çıkmaya başladı kızımız kapkara .zafer sizinnn hadi bakalım ahahaha.

öyle devam et, bozmıyalım şimdi kızın pazar gününü, günahtır :KK14:

Seni niye kafaya takayım sadece geyik yapıyorum

Geyik yapmak sadece size mi mahsus

illa senin yanında duracam diyosun yani ısrarla

ben mahiyiide beğeniyorum oda beyaz kız yeşil gözlü ama hürrem bambaşka tabi .ışğı güzel kadının ne bilim bende erkek olsam beğenirdim .gözler dehşet .

mahi de fena değil ama hürrem bir başka yaaa...... :21:

:KK70: ayrıca kadın dediğin dolgun kalçalı da olmalı.Hürremde hepsi mevcut.mahidevran hem kuru zayıf bişi, hem de küçük memelerini belirginleştirmek için üst kısmı dar elbiseler giyiyo. :KK9:

yavru ben kilo vermeye çalışıyorum yahu bırakyım mı dersin 1.70 56.5 kiloyum 50 olmaya çalşıyorum .

ben mahinin cariyelerine gıcık oluyorum ya
o ne tipler öle
özelliklede fatma :KK14:

öyle devam et, bozmıyalım şimdi kızın pazar gününü, günahtır :KK14:

illa senin yanında duracam diyosun yani ısrarla

mahi de fena değil ama hürrem bir başka yaaa...... :21:

kızıl seksi hatun olarak hürremlik yapmayayım şimdi dimi .zafer kalsın .ahahaha.

X