Sinavlarim icin 1000 İHLAS-İ ŞERİF

piskKo

Ahirim sensinn…
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2013
7.274
3.528
Hanimlar dualariniza ihtiyacim var.
Bu mubarek Arefe gununde sizden her surenin önüne Besmele ile birlikte 1000(Bin) İhlas istiyorum. Toplam sayi bu.

Duam: "Ya Rabbi, Semra kulunun hayirlisiyla sinavlarindan basariyla, kolayca gecebilmesini, okuluna devam edip mezun olabilmesini nasip eyle Allahim. Amin. Amin. Amin Ya Erhamerrahimin Ya Erhamerrahimin Ya Erhamerrahimin."

Goren 1 tane bile okusa cok mutlu olurum.
Allah razi olsun insallah.

Kalan 500 Ihlas Süresini de ben okudum. ALLAH kabul etsin. Zihin açıklığı versin ve başarılarını daim eylesin İNŞAALLAH

Kalan 500 Ihlas Süresini de ben okudum. ALLAH kabul etsin. Zihin açıklığı versin ve başarılarını daim eylesin İNŞAALLAH
Coook tesekkur ediyorum Allah razi olsun.
Rabbim hayirlisiyla kabul buyurur insallah o kadar cok istiyorum ki.

Ikiniz de o kadar buyuk sayilar alip okudunuz ki gercekten cok minnettarim.
Rabbim gonlunuze gore versin insallah.

Coook tesekkur ediyorum Allah razi olsun.
Rabbim hayirlisiyla kabul buyurur insallah o kadar cok istiyorum ki.

Ikiniz de o kadar buyuk sayilar alip okudunuz ki gercekten cok minnettarim.
Rabbim gonlunuze gore versin insallah.
Birisi dua istediğinde içimden gelerek ediyorum. Özellikle bu topiğe girip bakıyorum isteyen var mı okuyayım diye. Cünkü duaya ben de cok muhtacım ve insanları bu konuda cok iyi anlıyorum. Rabbim hem sizin hem buradakilerin hem de benim duamı yasamayı nasip etsin insallah amin. Gönlünü ferah tut

Ne guzel, gonul guzelligi en buyuk zenginlik aslinda ne mutlu size.
Rabbim duanizi tez vakitte yasatsin insallah.
Birilerine dua edince ben de kendimi cok iyi hissediyorum, kabulune vesile olabilirsek ne mutlu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…