Saç Uzatma Yöntemleri sinameki mi turplu su mu ? hangisi daha iyi ?

kızlar sinameki saç çıkarıyor mu??

sinameki saç çıkarmıyor ama arkadaşın dediği gibi sarımsaklı şampuan işe yarıyor ama ben kokusuna tahammül edemediğim için bıraktım hastaydım bugün okula gitmedim ilaç yazdırmak için doktora gittim eczaneden ilaç alacakken tresan şampuanı sordum adam saçlarınmı dökülüyor dedi evet dedim sarımsaklı şampuan kullan dedi çok kokuyor ben kullanamıyorum dedim kokusuz özel şampunlar var dedi daha öncede görmüştüm ama o bile kokuyordu bugün bi şampuan gösterdi kokuknun k si yok o kadar çok övdü ki şampuanı anlatamam dökülmeyi tamamen kesiyormuş ve dökülenleri geri çıkartıyormuş benm yanımda o kadar para olmayınca alamadım ama ilk fırsatta alacağım arkadaşlar almak isterseniz adı(zigavus) sarımsaklı şampuan fiyatı biraz yüksek ama ne yapalım gür saçlar için herşeye değer çok görünsün diye 250 liraya kaynak yaptıracağımıza düzenli bir şekilde bunu kullanalım daha iyi demi ama

canım alacaksan önce iyice bir araştır forumda falan bak bakalım daha önce kullanmış olupta faydasını gören var mı araştırmadan yada kullanan birine sormadan para dökme sakın çünkü doktorlar markalarla anlaşıp o ürünü satmak için ellerinden geleni yapıyorlar hani oda öyle yapıyordur demiyorum ama yapan çok..o yüzden dikkatli ol

diplerim çıkmaya başladı, ikinci haftamdayım saçlarım normal dökülüyor çok değil, ama gerçekten şaşırdım diplerim çabuk çıktı. normalde daha yolu vardı şuan kafamda yine turplu su pazar sinameki yapıcam

tamam canım saol bende internetten araştırdım zaten yüzde 90 olumlu sonuç almış diğerleride olumsuz sonuç almamış aslında ama çok büyük beklentilerle başlayıp bütün beklentileri gerçekleşmemiş o yüzden hoşuma gitti ama etrafımda kullanan biri yok tavsiye eden eczacı kız bir ara bioksin kullanmıştı çok dökülüyordu ben alacaktım alma paran boşa gider hiç işe yaramıyor demişti ama bunu al çok iyi bir ürün dedi oyüzden aklım karıştı

faydasını gördüğüne çok sevindim canım inş istediğin uzunluğa gelir saçların bende yarın turplu su yapıcam uzatıcaz saçları uzatıcaz hadi bakalım

alıpta kullanırsan gelişmelerden bizide haberdar et kız meraktan çatlarım şahsen şaka biyana inş güzel sonuçlar alırsın canım çoğu kişi olumlu sonuç almışsa denemekte fayda var o zaman

2. haftamda bitti sayılır son sinameki kürüm şuan kafamda akşama kdr yıkamıcam ayyy çok mutluyum zaten son ses müzikle başımda baş örtüsü sirkeli su içiodm bidee 3 kilo verdm sporda yapıorm geceleri

arkadaşlar çok mutluyum bu mükkemmel ya 18 şubatta tişörtüme çizgi koymuştum saçımın hizzasında dün kardeşim uzayan yerden bir çizgi daha koydu tam beş cm uzamış ya inanamadım mükkemmel bu sonuç size söylediğim gibi turplu suyu ilk iki hafta yaptım ve bıraktım dört kerede sinameki yaptım saçlarımı hep çamterebentli şampuanla yıkadım günlük b12 vitamini içtim bu kadar çok güzel ya sonuç çok mutluyum lalalalay lalalay

wuuu süper canım valla çok sevindim inş darısı başımıza bakalım bende pek bariz fark yok gibi ama ölçü ile yapmıyorum ben artık ne kadar uzarsa annem uzadığını söylüyor bide bu aralar bakımlara fırsat bulamıyorum sinüzit olduğu için çok sık yıkayamıyorum başımı çok ağrım oluyor ama yaz geliyor ya artık sık sık uygularım canım ben şampuanımada çam terebentin ile birsürü şey kattım bal falan oda etkili saçlarım çok hacimli duruyor ama dezavantajı çok çabuk yağlanıyor bu b12 vitaminini tablet olarak mı içtin ?

ha bu arada o bahsettiğin üründen almadın mı ?

yok tablet değil pembe bir hap çok önceden sinir bozukluklarım yüzünden vermişti doktor bunu bana devam etmemiştim ama internette saçı uzatmanın çok faydasını okuyunca başladım gece uykularım bile düzene girdi çok güzel enerji veriyor ve strestende uzak tutyor tavsiye edrim çok faydalı markası nerox b12 canım kan değerlerini genede ölçtür ama sen belki senin vücudunun ihtiyacı yoktur kaş yapalım derken göz çıkarmayalım

ha bu arada o bahsettiğin üründen almadın mı ?

yok canım dediğim gibi çam terebentli bir şampuanım vardı onu tamamen bitirip öyle başlayacağım boşa gitmesin diye şişe büyük olunca bitmek bilmedi bi türlü eğer kullanırsam sonuçları paylaşıcam canım

ben turpu denedım hıc bır faydası olmadı kokusundan baska .
zamanın da cok sac bakım kurlerı yapardım .her turlu karısımı denerdım .
haftalarca aylarca aynı kure devam ederdım .ama hıc uzadıgını farketmezdım .
yada cevremden kımseden ''aa sacların uzamıs '' gıbı tepkıler almazdım .
ben de artık kurlere pes ettım .ben ne zaman pes ettım saclarım uzadı .
cevremden ''sacların ne cok uzamıs ozel bırsey yapıyormusun '' gıbı tepkıler de alıyorum .
sanırım sacla cok fazla oynamak saca faydadan cok zarar verıyor .
kullandıgımız urunlerle sacı uatacagız dıye belkı de zarar verıp uzamasını da engellıyoruz .
pıskolojık olarak etkılendıgımızı de dusunuyorum .hergun ayna karsısın da sac olcmek de sacın uzamasını
durdurur bence .cunku stres yapıyoruz ''ne zaman uzayacak '' dıye .
ben bakım kuru fılan yapmam sacıma hafta da bır zeytınyagı bakımı yaparım .
saclarım suan da popom da .sız de cok fazla saclarınızla oynamayın !

Son düzenleme:

tamam tatlım aklımda bulunsun sağolasın ay bu arada yeni farkettim uzamış kız saçlarım perçemlerim normalde burnuma geliyordu şimdi çenemde hatta biraz daha altında ohh be işe yarıyor

tamam tatlım mutlaka yaz bekliyoruz hadi bakalım

canım psikolojik olarak etkilenme kısmında haklı olabilirsin ama bu kürler öyle zınk diye sonuç veren şeyler değil sonuçta sabır gerektiren olaylar ve bildiğim kadarıyla sinamekiyi belli kullanımdan sonra bi süre ara veriyorsun ve o verdiğin arada zaten uzuyor saçlar yani o zaman kürü bırakmış oluyorsun sende haftalarca aylarca kür kullandığını söylemişsin ve kürleri bıraktığında uzamış saçların yani bu demek oluyorki kürlerin saçlarının uzamasında etkisi olmuş

arkadaşlar bugün diyete başladım hadi hayırlısı çok mutluyum inş işe yarar bi kilo versem benden mutlusu olamaz herhelde dua edin arkadaşlar nolur bi 8 kilo versem yetr eski kiloma dönmek istiyorum artık

arkadaşlar bugün diyete başladım hadi hayırlısı çok mutluyum inş işe yarar bi kilo versem benden mutlusu olamaz herhelde dua edin arkadaşlar nolur bi 8 kilo versem yetr eski kiloma dönmek istiyorum artık

inş istediğin sonucu alırsın tatlım yeşil çayıda tavsiye edebilirim benim kardeşim içiyor etkisi oldu üstelik tvde haberlerdede izlemiştim yeşil çay daha fazla kalori yakmaya yardımcı oluyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…