Saç Uzatma Yöntemleri sinameki mi turplu su mu ? hangisi daha iyi ?

2-3 defa yapabildim ben turplu suyu ama inan sadece kokudan miğdem kalksa iyii!! Saçıma sürerken malum cıvık cıvık su sağdan soldan akıp yüzümün her tarafına geliyordu neyseki ağzımdan içeriye girmeyi başaramadıı :KK20:

çok komiksin ya :KK1::KK1::KK1: çok güldüm valla bencede arkadaşlar şu saatten sonra kimseye tavsiye etmiyorum turplu suyu evet uzamaya çok güzel bir faydası var yalan değil ama uzatacağım diye saçınızdan da olmayın yazık mı değil ya benim saçlarım çok fena dökülüyor ya off:KK5::KK5::KK5::KK5:

2-3 defa yapabildim ben turplu suyu ama inan sadece kokudan miğdem kalksa iyii!! Saçıma sürerken malum cıvık cıvık su sağdan soldan akıp yüzümün her tarafına geliyordu neyseki ağzımdan içeriye girmeyi başaramadıı :KK20:

çok komiksin ya :KK1::KK1::KK1: çok güldüm valla bencede arkadaşlar şu saatten sonra kimseye tavsiye etmiyorum turplu suyu evet uzamaya çok güzel bir faydası var yalan değil ama uzatacağım diye saçınızdan da olmayın yazık mı değil ya benim saçlarım çok fena dökülüyor ya off:KK5::KK5::KK5::KK5:

ben de de aşırı döklme yaparsa sinamekiyle devam ederim. bu gidişle saçımı siyaha boyayıp çıtçıt alcam uzayana kdr herlde hiiiç hoş durmadı bi de diyete girdim Allah ım yaa:KK5:

ben de de aşırı döklme yaparsa sinamekiyle devam ederim. bu gidişle saçımı siyaha boyayıp çıtçıt alcam uzayana kdr herlde hiiiç hoş durmadı bi de diyete girdim Allah ım yaa:KK5:

allah kolaylık versin canım sabret eminim değecektir
:KK1:

Canım çıtçıt al ama, kaynak falan sakın yaptırma. Ben de uzayana kadar kaynak yaptırırım demiştim, kaynakları taktırdıktan sonra saçlarımı doğal dursun diye kaynaklara uygun kestirmem gerekti, 3ayda bir kestirmek zorunda kalıyordum. 1yıl sonra kaynakları çıkarttım ve vi baktımki saçımın boyu 1yıl öncekinden daha da kısa. :KK43:

bugün bemiks ampul almaya eczaneye gittim, kadınlar günü hediyeniz diye bi poşet uzattılar birsürü denemelik kremler sampuanlar tonikler 4 lira verdim :KK53: başka eczaneyedemi gitsem:KK9:

bugün bemiks ampul almaya eczaneye gittim, kadınlar günü hediyeniz diye bi poşet uzattılar birsürü denemelik kremler sampuanlar tonikler 4 lira verdim :KK53: başka eczaneyedemi gitsem:KK9:

ya inanmıyorum bende istiyorum yaa :KK1::KK1::KK1: keşke sabah görseydim yazıyı koşa koşa giderdim :KK1::KK1::KK1:

kızlar misafirler vardı şimdi vakit bulabildim turplu su ılındı. birazdan yapıcam bu ikinci:KK52: kusabilirim:KK36:

oh sonunda yıkadım. uykusuz bile kalıyorum ya saç için hoş zaten uyuyamıyordum:KK9: sanki ilkinde olduğundan daha bi yumuşak oldu yıkarken farkettim:KK53: kurutunca daha bi iyi anlarım

ama bence sinamekiyi gece yatmadan yap sabah uyanınca yıka daha etkili oluyor emin ol
:KK1::KK1::KK1:

vaktm yok cnm sabaha yapamazdım ya. deminde muffin yaptım heycanla onu bekliorum:KK9: acba nası olck

kızlar ya bikaç gündür evde değildim o yüzden yazamadım en son turplu su yaptım içinede baya bişey kattım çam tebentin fln 4-5 saat beklettim sonra çam terebentin şampuanımdada vardı saçlarımı yıkadıktan sonra 3 kişi zor taradık resmen çatır çatırdı saçlarımm:KK53: uçları fln kupkuru sanıım çam tebentinin ölçüsünü fazla kaçırdım ayrıca bide saçlarım çok döküldü :KK43: turplu suya tekrar cesaret edebilirmiyim bilmiyorum ama tarifin dışına çıkmadan belki yaparım tekrar yarın sinameki yapıcam bakalım ayrıcada kirpiklerime badem yağı sürüyorum kirpiklerim dahada gürleşti ve uzadı tavsiye ederim isteyenlere

canım muffin ufak keklerden:) $8f9fa15_b.jpg

ben de bitirdim ilk haftayı ikinci haftaya başladım diplerim çıkmaya başlıyor. sanki :KK9: kafamda şuan turplu su. yumurta akıyor diye strechle sardım sonra tülbenti yuvarladım kenarlardan sıktım:KK53: o sorun kalmadı:KK9:

X