şimdi test yapsam mı

papaty

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2010
101
2
şimdi yapsam yani sabaha beklemeden yapsam sonuç çıkarmı kızlar:18: akşam yapıpta hamile olduğunu öğrenen varmı?

tatlım bn kımyasal gebelik geçirmiştim 1 ay önce yaptım çıkmıştı snde de çıkar ama sen tekbiri elden bırakma sbah yap:KK1:

Eğer elinde 2 tane testin varsa birisini şimdi deneyebilirsin ama tek testin varsa sabah ilk idrarlar yapman daha iyi olur.

ya test yapmayı unuttum ilk idara boşa geçti birşey yemesem 4saat beklesemde yapsam olurmu kızlar

ya test yapmayı unuttum ilk idara boşa geçti birşey yemesem 4saat beklesemde yapsam olurmu kızlar

bence o senin kaç günün geçtiğine bağlı eğer günü fazla geçtiyse(10gün falan) gün içerisinde herhangi bi saatte de yapabilirsin çıkar. Ama günün fazla geçmediyse dediğin gibi 4-5 saat beklemelisin

bence o senin kaç günün geçtiğine bağlı eğer günü fazla geçtiyse(10gün falan) gün içerisinde herhangi bi saatte de yapabilirsin çıkar. Ama günün fazla geçmediyse dediğin gibi 4-5 saat beklemelisin

4-5 gün geçti canım

günaydın canım varsa çıkar zaten adetin geçmiş bence yap silik çıkabilir ben adetim geçmeden yapmıştım çıkmıştı senin günün geçmiş varsa çıkarrr:KK75:

4-5 gün geçti canım

o zaman bence buna sen karar vermelisin eğer 4-5 saat bekler yaparım dersen çıkar inşallah yine ama çıkmazsa da bunu yokmuş gibi algılama bu durumu olabilir
aslnda kan testide yaptırabilirsin canım imkanın varsa
inşallah hayırlı bi haberle gelirsin :)) :KK1:

yok canımyapmadım daha sabah ilk idrarrı kaçırdık yaa
çok korkuyorum sanki içinden birşey yok boşuna yapma diyor :KK50:

aklında soru işareti olacak acaba yapsammmı diye ama test elınde
olduğu içn daha fazla engel olamazsın kendine hadi yapta bizede haber verr
çift çizgili olsuunn:KK34:

X