Gebelik testi

Regl ma daha 5 gün var erken gebelik testi yapsam sonuç alırmıyım kızlar regl dan önce hamile olduğunu öğrenen var mı nasıl durumlar yaşadınız lütfen benimle paylaşırmışsınız 🙏
Adetime 5 gün kala da aynı bu hayalet çizgilerden vardı 2 gün kala da vardı ve gittim kan verdim negatif bugün adetim geçiyor 3 gün oldu bu testi az önce yaptım gene aynı cizgi ben anlamadım ve umitlenmiyorum bence sen de bekle acele etme hayal kırıklığına uğrama

Eklentiler

• 20240822_230253.jpg
    20240822_230253.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 48
  • 20240822_230257.jpg
    20240822_230257.jpg
    59,2 KB · Görüntüleme: 47
Adetime 5 gün kala da aynı bu hayalet çizgilerden vardı 2 gün kala da vardı ve gittim kan verdim negatif bugün adetim geçiyor 3 gün oldu bu testi az önce yaptım gene aynı cizgi ben anlamadım ve umitlenmiyorum bence sen de bekle acele etme hayal kırıklığına uğrama
Evet siyah beyaz foto da belli hangi marka test bu canım

Bu testler yalancı çizgi çıkarabiliyor çünkü gebelik olsa koyulaşırdı diye düşünüyorum

Bu testler yalancı çizgi çıkarabiliyor çünkü gebelik olsa koyulaşırdı diye düşünüyorum
Kesinlikle ama ne bileyim inandık işte saçmalık koyulasmadi hep aynı ama anlamadığım şey neden bütün testler böyle farklı marka da böyle acaba idrarda başka biseu var onu mu algılıyor diye düşünmeye başladım

Kesinlikle ama ne bileyim inandık işte saçmalık koyulasmadi hep aynı ama anlamadığım şey neden bütün testler böyle farklı marka da böyle acaba idrarda başka biseu var onu mu algılıyor diye düşünmeye başladım
Belli olmaz canım dediğim gibi varsa gün gün koyulaşır zaten

İnşallah hayırlı olur canıM yaz buraya da
Merhaba, cuma günü kan tahliline gitmiştim beta hcg 2276 çıktı, bugün tekrar baktırdım 8572 çıkmış. Yarın sabaha doktoruma randevu aldım. İçim içimi yiyo, umarım sağlıkla oradadır.🙏🏼☹ Hafta olarak 5+1 olmuş oluyor, referans aralığına uygun değerler ama çok yüksek gibi geldi yine de umarım dış gebelik değildir tekrardan.🙏🏼😕

X