Şimdi ben hangi teste güveneyim ?

Ben en başından beni Ovülasyon testi kullanıyorum zaten sanırım bizim göremediğimiz başka bir problem var
Oyle dusunme canım dedım ya bende hep takıp ettım,bır sorunda yoktu ama 1,5 sene olmadı,kısmet işi öyle düşün,bebek gelecegı zamanı bılıyor,omega3 takvıyesını ve hareketlı bır yaşam tarzını tavsıye ederım ama.

Merhaba, bahsettiğin günde beta hcg değeriniz o kadar düşük ki erken gebelik testinde ancak silik çizgi ile yakalayabilirsin. Predictor express dediğin test erken gebelik testi değil normal bir gebelik testi kaset test gibi ve onda pozitifi görmek biraz daha geç oluyor. Ben tüp bebekte 5. gün erken gebelik testi ile öğrendim normal gebelik testinde 3 4 gün sonra ancak pozitif olmaya başladı. Hassasiyetleri arasında fark var bugün erken gebelik testini tekrarla kesin sonucu görürsün.

Yerleşme kanaması olma ihtimali var pozitif ol ve erken gebelik testini tekrarla bence

Aynen zamanı vardır daha. Rabbim biliyordur doğru zamanı. Bugün pilatese yazıldım. Omega 3 bu ay kullanmaya başlamıştım. Bi kaç ay yumurta kalitesini yükseltmeye yönelik şeyler yapıp sonra gerekirse tüp bebeğe başlayacağız umarım gerek kalmaz

Bende çok ümitlenmiştim ama ne yazık ki iyice söküldü nasip değilmiş ne yapalım
Seni çok iyi anlıyorum ben de bi bebeğimi düşürdüm daha önce. Ama kimyasal da olsa hamile kalabiliyorsun bu güzel bir şey bence. Hiç canını cıkma yine olur.

Seni çok iyi anlıyorum ben de bi bebeğimi düşürdüm daha önce. Ama kimyasal da olsa hamile kalabiliyorsun bu güzel bir şey bence. Hiç canını cıkma yine olur.
Kimyasal mı onu bile bilmiyoruz ki bu test herkeste böyle pozitif çıkartıyormuş sanırım

Kan testıne

Yani bence takipte kalın ben 2 testinizde de pozitif çizgiyi gördüm çünkü
Valla ben de çizgiyi gördüm o yüzden inanamadım. Ama ilk testte zaten herkese yalancı pozitif çıkıyormuş. Ama ikinci testte de bence çizgi bar gibiydi. İnanılmaz gerçekten ama artık baya söküldü adetim normal adet oluyorum bit ped doldu bile

Anladım hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…