şimdi 2 yavrusu da yok...

drydeniss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
2.186
10
39
önce okuyunca inanamadım. benim arkadaşım olamaz dedim.. insan kabullenemiyor ölümü... çok üzgünüm çookk içim acıyor yavrumu severken.
cuma günü işine gitmiş arkadaşım. eşi ve çocukları evdeymiş..
eşi ahıra kadar inmiş, yangın çıkmış evde.. yanmış iki kuzusuda..
içim cız cız.. en son lisede görüşmüştük.. çok üzgünüm çook.. duyduğumdan beri huzurum yok. insan tanıdığının başına gelince inanamıyor.. kabul edemiyor.. o şimdi ne acılarla kavruluyor kimbilir.. başka bir ilde psikolojik tedavi görüyor. baba başka bir ilde tedavi görüyor.yanıklar varmış zehirlenmiş. kurtarmak istemiş ama kurtaramamış işte yavrularını..
Allah kimseyi evladıyla sınamasın inşallah. insan kendini yerine koyamıyor...
kuzularının biri 4 biri 2 yaşındaymış. hayırlısı böyleymiş belki de ama ne bilim yaa anlatamıyorum içimdekileri.. şimdi bi çocuk anne dediğinde içi cızlamayacak mı üzülmeyecekmi..nasıl atlacak.. Allah sabır versin inşallah...senağlamasenağlamasenağlama

:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: cok üzüldüm
rabbim kimselere evlat acısı vermesin
şimdi o anne kimbilir ne haldedir
nasıl ates düşmüştür içine :çok üzgünüm:

offf offf offfsenağlama
Allah sabır versin...ne denir ki başkasenağlama

düşmezmi düşmüştür tabi ben düşündükçe ateşdüşüyor yüreğime hala ağlıyorum

öff okurken bütün kanımın çekildiğini hissettim allahım ne büyük bir acı:çok üzgünüm:

allah kimseye evlat acısı yaşatmasın arkadaşınada dayanma gücü versin:Saruboceq:

o artık hayatı boyunca yaşayan bir ölü olacak çok üzüldüm gerçekten

çok zor çok zor bı anne ıçın çok zor
baba ıçınde zor ama anneye çok daa zor
rabbım sabır versın bol bol

ıçim acıdı okuyunca. ınanılmaz üzüldüm. Allahım kimseye evlat acısı göstermesin.
O da öldü tabi yavruları ölünce.... Allah sabır versin.

inanın öğrendiğimden beri yavrumu doğru dürüst sevemiyorum. ben unutacağım zamanı gelince o nasıl unutacak? yok artık yavruları takdiri ilahi ama nasıl olacak nasıl unutacak unutulmazki. Allahdayanma gücü versin.. rabbi verdi rabbi aldı.. ama ne denir nasıl anlatılır yaa.. görmeye gitcem ama ne dicem başınsağolsun mu.. acısınımı tazelicem.
ne desen üzülür ne bilim kızlar ya.. gidince ne desemde acısı hafiflese bilemiyorum. yanına alacaklarını sanmıyorum. ama üzülüyorum yanında olmak istiyorum..
yine burda okumuştum. masum çocuklar ölürken acı çekmezmiş. onlara cennetten güzellikler gösterilirmiş.. hiç acı hissetmezler mutlu olurlar mış...
yani iyi şeylerden bahsetsemmi bahsetmesemmi bilemiyorum. çıkan haberi cumartesi günü bütün gazeteler verdiler kızlar okumuşsunuzdur belki.. Allah ailesine sabır versin.. ne demek gelir başka elden.. rabbim sabır versin inşallah

İçim eridi ezildi o nasıldır kimbilirsenağlamasenağlama Rabbim sabır ıhsan etsin:çok üzgünüm::Saruboceq:

Aman Allahım..bu nasıl bir acı...
tüylerim diken diken oldu,
Allahım o anneye,babaya sabırlar versin...
böyle bir acının tesellisi yok maalesef...
Rabbim herkesin çocuğunu korusun ve bağışlasın...
Başınız sağolsun arkadaşım...
o minikler melek şimdi...

hepiniz sağolun arkadaşlar...
evet sanırım böyle bir acının tesellisi yok...
onlar yeryüzünde bir melekti şimdi sonsuza dek melek..

Ay kanım dondu resmen ne diyeceğimi şaşırdım.Takdiri ilahi işte.Verende allah alanda allah.Böyle düşünmek lazım ama anne işte yüreğine söz geçmez şimdi o annenin.Allah bol bol sabır versin ki mutlaka verir.Yoksa o acıya dayanılmaz.Düşüncesi bile beni öldürüyor.Allah yardımcısı olsun o annenin ve babanın...O yavrularda melekti...Çok üzüldüm çok..senağlama

yerel bi gazetede fotoğraflarına baktım. arkadaşımın yavrusuna sarılışına.. ölü bedenine haykırışına. baktım baktım ağladım. Allah sabır versin. düşüncesi bile kötü..

ay YARABBIM okurken bile icim acidisenağlamasenağlama,sabirlarin en buyugunu versin RABBIMsenağlama,en buyuk aci budur,,yardimcilari olsun buyuk ALLAHIM:Saruboceq:

allah sabır versin çok acı bi olay rabbim o anne ve babaya dayanma gücü versin...

Böyle bir acının telafisi yok.
Allah yar ve yardımcısı olsun inşallah..
Allah kolaylıklar ve sabır versin..
Hastalıktan olsa insan daha çabuk kabullenir gibi geliyor. Ama yangın. ıki küçük çaresiz çocuk...
Ne denir hiç bilemem.
Allah yardımcıları olsun ..Bunu aratacak acılar yaşatmasın inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…