şimdi 2 yavrusu da yok...

Off allah sabır versin.
Nasıl içi yanar şimdi o annenin.:çok üzgünüm:
Allahım sen yardımcısı ol. :Saruboceq:

rabbim böyle acı olaylarla sınamasın kimseyi..çok üzüldüm sabır diliyorum ama çok zor....

rabbim sabırlar versin çok üzüldüm yaa :çok üzgünüm:

canım ya okurken nefesim bile düğümlendi boğazımda .allah anasına babasına sabırlar versin .çok zor bir durum .dediğin gibi belkide hayırlısı böyleymiş .ama anne baba ne acılar iççindedir kimbilir .rabbim onlarada dayanma sabrı ve gücü versin.

çok zor bi durum Allah sabır versin. hele ki öyle acı çekerek öldüğünü bilmek. Allahım kimseyi evladıyla sınamasın

tüylerim diken diken oldu kuzucuklar cennete gitmişlr. Allah anne babasına sabır versin

az bir gurbete cıksa koca çocuklarımız,hemen özler tutuşuruzda,o anne nasıl dayancak.allahım nolur sabır ver ailesine,dayanma gücünü esirgeme:çok üzgünüm:

Allah yardımcısı olsun.
Kelimelere sığmaz yaşadıkları......
senağlamasenağlamasenağlama

Allah bol bol sabır versin.. evlat acısı ne şekilde olursa olsun çook zoor... onları bizden ayırma rabbim :Saruboceq:

allahim sabir versin hic ici yanmaz mi anne dediklerinde rabbim sabir versin.cocouklari hic yanliz birakmaya gelmiyor.almanyada da kadin coocuklari küvete koymus biri 6 digeri 4 yasinda iki kiz cocougu almislar sac kurutma makinesile oynamislar ve elektirik akimina kapilmislar kadin gelseki cocuklarin cansiz bedeni suyun icince.
lütfen dikkat edelim prizlre koruyucu takalim.elektirik esyalarini ulasamiycaklari yelre kaldiralim kesici aletleri yüksege koyalim.en cok ev icinde kaza oluyor.rabbim evlatlarimizi korusun.ne emekle dünya ya getiriyoriz.büyütmek icin kolaymi o yasa getirmek.

Offff ya Offfff nasıl bir şey bu.... Bakmasaydım başlığa dedim kendi kendime, tutamıyorum kendimi iş yerimde benimde yüreğim yandı resmen... ALLAH o babaya, anaya sabır versin...

X