'Şımarıklığa son verin, Taksim kapalı, Kadıköy de son kez açık'

Sokağa çıkan kitlelerin ekonomiyi bozduğuna kim inanır........Kadir İnanır
Olaylar başlarken Kadir topbaş ne demişti tamam insanlar istemiyorsa topçu kışlası yapılmayacak............peki Abdullah Gül............tamam merak etmeyin yeniden değerlendirilecek............haşmetlümüz inat etti ben ne dersem o olur dedi birkaç çapulcu dedi........emri polislere verdi insanlara şiddet uygulattı ve tüm türkiye de olaylar yayıldı
Şimdi duruma bir bakalım..........elinizde kaos çıkarma gücünüz var ne yapardınız...........o genç insalara tomalarla saldîrmak yerine daha ilımlı yaklaşma seçeneği varken bu durumdan yararlanmış olabilir mi acebagggg
Kulağımıza uruguay başbakanının servetini gezi olayları sırasında dolar ve borsada aktar dönder yaparak servetini katladığı yönünde fısıltılar geliyor......günahı boynuna

Yav he he kamu güvenliğiymiş

Son düzenleme:
Bütün bu Gezi olaylarinin, ölen insanlarin sebebi, kendi becereiksiz muhalefeti ile birsey yapamayan, "saldiracagiz ve hükümeti düsürecegiz" diyen, birkac gün sanra baslayan Gezi olaylarinin startini veren Muhalefet liderimiz olabilir mi acebaaagg?:))

Kendin o koltukta otur, hibir ise yarama ülkede kaos ciksin insanlar ölsün , hükümet düssün sen koalisyon kurup basa gelmeyi hayal et.

Eeee olmuyor iste öyle, herkesi kendi gibi zannetmemeli insan.
Karsindaki insanin zekasini görmezssen bunlar olur!

Son düzenleme:
Yav he he kamu güvenliğiymiş

Heee tam iste o sebepnen, taksim yassakkk :))))

AIHM ye yürüyüs yapsin KESK ve DISK:))
Birdaha karar vereceksen adam gibi ver, davacilar lehine 10 madde siralayip, gösteri yapilacak yere karar verme konusunda hükümet lehine karar verme diye:))))

Yani

AİHM sözleşmeye taraf devletlerin kamu güvenliği gerekçesiyle belirli bir yerde gösteri yapılmasına sınırlamalar getirebileceğini kabul etmektedir.

Yani yassakk:)

Vuuuuu ortalık kızışıyor

Aman hanımlar sıcak kumlardan serin sulara doğru ilerliyorsunuz.

Ay biz kanadı kırık bir kırlangıç besliyoruz iki gündür görseniz yersiniz, dişiymiş, dünden beri yemek yedireceğiz diye seferber olduk cadıya, bugün yemeye başladı, tepki veriyor artık.

Kuşumm kuşum

arkadaşım seni konu dışından kibledim haberin olsun

Ama ne yapayım baktım öğretmen anarşikim diyor, anarşik olmak yasak

Grup kurmuşlar, gruplaşmak yasak, burası kk burdan çıkış yok

Aşkolsun Mune.Lafımı cımbızlamışsın Muhalif yapılı virgül öğretmen arkadaşlar arasında oyleyim dedim sınıf dışında diye de belirttim

Duyduğum en saçma şeylerden biri

3 e kadar sayıyorum uçarak uzaklaşalım bence

Evet evet bende, etrafi yakip yikan, kamu mallerini atese veren, kaldirimlari söken, cevreye zarar veren insanlarin " biz cevreciyik, agac icin eylem yapiyoh" dedigini duyunca hayatimin en sacma seyine sahit olmustum:)))))

Neyse hadi iyi farumlar:))

Sinirleri germeyin:)
Taksim yassaksa yassakktir:) Yenikapi var ne olsa amac isci bayramini kutlamak, ülkede kaos cikarmak degilya

bende 1 ay falan oldu güvercin besliyorum müdür kafasında sorun vardı şimdi iyi gibi ama hala biraz denge sorunu var iyileşsede özgürlüğe uçsa

Gezi olaylarının startını muhalefet lideri vermiş kimle neyi tartışıyorsam ben de

He dicen geçicen işte..Herkesin nolduğu belli burada

Ama ne yapayım baktım öğretmen anarşikim diyor, anarşik olmak yasak

Grup kurmuşlar, gruplaşmak yasak, burası kk burdan çıkış yok

Millete iftira atmaktan başka bildiğiniz bir şey yok sizin..Bu masallarla büyümeye devam

Doğru diyorsunuz bu sene Kazlıçeşme'de de Nevruz bayramı kutlanmıştı, amaç bayram kutlamaksa apo resmi, ya müzakere ya savaş pankartları teferruattır

Onlar işçilerden daha zararsızlardı.

Doğru diyorsunuz bu sene Kazlıçeşme'de de Nevruz bayramı kutlanmıştı, amaç bayram kutlamaksa apo resmi, ya müzakere ya savaş pankartları teferruattır

Onlar işçilerden daha zararsızlardı.

Eeee Mune;
Türkiye de provakasyoncu, ülkeyi karistirmak isteyen kaoscu, kargasa cikarmak icin bahane arayan yakici, yikici o kadar cok ki.
Ellerine en ufak koz, kullanabilecekleri en ufak bir bahane gecsinde ülkeyi yaksinlar yiksinlar, kaos kargasa cikarsinlar diye bekliyorlar.

Hükümette simdilik sabrediyor.
Az kaldi, kavsagi dönene kadar sabir, sonrasinda bu kaoscularin ve bahanelerinin sonu gelecek...Hea onlarin yaptigi gibi yakip yikmakla degil, gerektigi gibi sonlari getirilecek..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…