Siliz çizgi gebemiyim

ada1123

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2021
40
5
29
Kızlar sizce gebelik varmı.28 günde bir adet olduğumu var sayarsak 1 gün geçti ama yeni doğum yaptım adetim 3 aydır24 günde bir oluyor doktora gittiğimde geçen bana adete yakın yumurtlamasını söylemişti bu ayda öyle mi oldu acaba silik çizgi erken olduğu anlamına geliyor sanırım.birde son 2 haftadır deli gibi saç dökülmesi yaşıyorum.İlk kızıma hamileyken de aynı şekilde ilk zamanlar çok saç dökülmesi yaşdım.Ve inanılmaz bir beyaz sümüksü akıntım var

Eklentiler

• 192AC2CA-BB1B-4E45-A348-18F28EADE33B.jpeg
    35,4 KB · Görüntüleme: 141
çok silik ama görünen bir çizgi var, kan testi verseniz iyi olur.

Merhaba benim de 2. Çizgi anında belirdi hızlı gebelik testiydi yansıma vardır belki yanılıyorum diye kiti açatım

Eklentiler

• Screenshot_2022-08-04-17-02-49-160_com.miui.gallery.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 133
Merhaba sonucunuz ne çıktı? Benim testine benziyor

Hamileyim canım geçen hafta keseyi gördük 2 hafta sonra bebek içim gideceğim sadece bu aralar açık pembe akıntm oluyor arada doktor normal dedi çoğu kişide oluyırmuş bakalım artık
Ah nasıl mutlu oldum, benim testime çok benziyor, siz de benimkine bakabilir misiniz Yorumunuzu merak ediyorum

Hamileyim canım geçen hafta keseyi gördük 2 hafta sonra bebek içim gideceğim sadece bu aralar açık pembe akıntm oluyor arada doktor normal dedi çoğu kişide oluyırmuş bakalım artık
Bu arada ben de 28 günde bir adet oluyordum son 3 aydır 24-25 günde bir oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…