SİLİKONLARIM KÜÇÜK GÖRÜNÜYOR

YESBY

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2023
34
12
49
Meme büyütme ameliyatı oldum. 4.gündeyim. 168 boy 56 kilo 75C ölçüleri ile girdiğim ameliyata doktoruma şaşalı birşey istediğimi kötü görünmeyecek max iriliği istediğimi çayal görüntüsü istediğimi belirttim. Çıktığımda 325 cc protez takmıştı beğeneceksin dedi ama beğenmedim bana göre küçükler basıklar yaygınlar. Böyle mi oluyor başlarda? Şimdiden 2.ameliyatı düşünmeye başladım, aşağı indikçe irileşir mi?
2.sorum cinsel ilişkide göze güzel görünmesi ve dokunulması ne zaman oluyor?

Merhaba, eğer şimdi öyle görünüyor ise öyle kalır.ben ilk ameliyatımda 375 cc taktırdım, gözüme küçük geldi ve 17 gün önce meme büyütme ameliyatı oldum yüz germe ameliyatı ile beraber. Dr'a büyük istediğimi söyledim ama aşırı olmasın da demiştim, maalesef ameliyatta 375 cc çıkarıldı ve 450 cc yapıldı. Ameliyattan çıkar çıkmaz baktım ve küçük olduğunu gördüm. Eskisinden bir tık daha büyük sadece. Çok üzüldüm. Bana biraz kullan değiştirim dedi. Şimdi şişler inince iyice küçücük kaldılar. Sütyeni doldurmuyor 85 BB ölçüsünde kaldılar. Bu arada yüz germe ameliyatında, deri yığılması oldu. Eğer 2 aya kadar düzelmezse tekrar Elazığ'a uçup revizyon yaptıracağım. Tekrar tekrar narkoz almak istemiyordum ama şimdi mecburum. Çok canım sıkılıyor.
Yani diyeceğim o ki, şimdi küçükse hemen değiştir, mutsuzsan öyle kalma.

Merhaba, eğer şimdi öyle görünüyor ise öyle kalır.ben ilk ameliyatımda 375 cc taktırdım, gözüme küçük geldi ve 17 gün önce meme büyütme ameliyatı oldum yüz germe ameliyatı ile beraber. Dr'a büyük istediğimi söyledim ama aşırı olmasın da demiştim, maalesef ameliyatta 375 cc çıkarıldı ve 450 cc yapıldı. Ameliyattan çıkar çıkmaz baktım ve küçük olduğunu hgördüm. Eskisinden bir tık daha büyük sadece. Çok üzüldüm. Bana biraz kullan değiştirim dedi. Şimdi şişler inince iyice küçücük kaldılar. Sütyeni doldurmuyor 85 BB ölçüsünde kaldılar. Bu arada yüz germe ameliyatında, deri yığılması oldu. Eğer 2 aya kadar düzelmezse tekrar Elazığ'a uçup revizyon yaptıracağım. Tekrar tekrar narkoz almak istemiyordum ama şimdi mecburum. Çok canım sıkılıyor.
Yani diyeceğim o ki, şimdi küçükse hemen değiştir, mutsuzsan öyle kalma.

İlk ameliyattan 6 ay önce tekrar masaya yatılmıyor diye biliyorum. Benim 7.günüm. Doktor 1 ayda oturacağını söyledi ama ben de beni tatmin edeceğini sanmıyorum. Bu arada 85BB bayağı büyük bir sütyen kalıbı değil mi ? Sizin boy kilo kaçtı?

İlk ameliyattan 6 ay önce tekrar masaya yatılmıyor diye biliyorum. Benim 7.günüm. Doktor 1 ayda oturacağını söyledi ama ben de beni tatmin edeceğini sanmıyorum. Bu arada 85BB bayağı büyük bir sütyen kalıbı değil mi ? Sizin boy kilo kaçtı?
Valla ben 2 yıla yakın bekledim ama Dr, "biz bazen 3 gün ara ile bile alıyoruz acil durumlarda" demişti

Ameliyat olmadan önce 400 cc lere bile küçük diyenleri anlamıyordum. Suan cok iyi anlıyorum benım memem düm düzdü 400 cc takıldı aslında biraz zorlasam daha buyugunu takacaktı ama bana protez buyudukce risk de artar dedikten sonra ben uzatmadım. Eskıden 80 b full desteklı sütyen kullanırdım hatta dısardan kucuk duruyor diye ıcıne bıseyler doldururdum😂suan 85 b desteksiz kullanıyorum dısardan kucuk gozukuyor yanı kıyafetlıyken ama cıplakken idare edılır boyutta. Bıraz daha buyuk olmasını ısterdım ama malesef bana uygun olanı buydu. Boyuta takılmayın cunku 500 cc takdıranlar hep pişmanlar cok kısa sürede sorunlar cıkıyor. Bende 400 cc de bıle dalgalanma oldu cok belirgin degıl ama var . 500 taktırsam kım bılır neler olurdu

Bu sefer bana takılan​

Mentor Siltex Round High Profile Gel Breast Implant Cohesive I (Johnson & Johnson Medical Pty Ltd)​

Benim pskolojim kaldirmiyor artik bdvyi.Su halde memesini dusunen insanlari.Hayat nasil devam edebiliyor aklım almiyor. Normal bir hayat yasamiyoruz artik ya nasil ya nasil nasil . Ya bi anda bizede olursa diye hicmi akliniza gelmiyor
Aslında geliyor, zaten hayatı normal akışta yaşayabildiğimiz tek yer burası, herkesin derdi sağlığı, eğlence için burada değiliz ki... Hepimiz yardım yolladık, ben boşta duran bir dairemi açtım depremzede bir aileye. Burada konuşuyor olmamız, üzülmediğimiz anlamına gelmiyor, aksine, dikkatimizi, kafamızı dağıtıyoruz, yoksa bunca ölen,bunca, yaralanan, parçalanan hayatları her saniye düşünürsek, deliririz.
Ayrıca, buraya girmek, okumak zorunda değilsiniz ki. Bir hafta forumdan uzak durun, meme sohbeti okumayın, başka şeyler okuyun. Herkesin derdi kendine. Neyi konuşacağımızı söylemek haddinize değil. Zaten tüm gün konuşuluyor deprem... Bununla yaşamayı öğrendik.
Beklentiniz nedir, ne yapmamızı önerirsiniz, kendimizi yerden yere atıp, burada ağıtlar mı yakalım? Yakınlarını kaybedenlerin zaten burada işi yok, ameliyat olanlar, korkuya kapılanlarda birbirini yatıştırıyor.
İnsanlara bu kadar şeyi çok görmeyin. Sizin içiniz meme muhabbetinden sıkılıyorsa, burada işiniz nedir?

Son düzenleme:
Aslında geliyor, zaten hayatı normal akışta yaşayabildiğimiz tek yer burası, herkesin derdi sağlığı, eğlence için burada değiliz ki... Hepimiz yardım yolladık, ben boşta duran bir dairemi açtım depremzede bir aileye. Burada konuşuyor olmamız, üzülmediğimiz anlamına gelmiyor, aksine, dikkatimizi, kafamızı dağıtıyoruz, yoksa bunca ölen,bunca, yaralanan, parçalanan hayatları her saniye düşünürsek, deliririz.
Delirmemis olmaniza sasiriyorum bende .Cunku ben delirdim.Ailem delirdi.Baska hersey onemsiz cunku.Bunu kabullenebiliyor olmaniz cok tuhaf. Yardim etmis olabilirsinz buna lafim yok.İyi yapmssnz Allah razi olsun.Uzulmediginizide soylemiyorum.Ama bu hayat artik normal devam etmiyor. Mesele saglik olsaydi anlardim.Ama iliskide memelerinin guzel gorunmesini istedigini yazmis.Bumu dert suan.Benim aklim kaldirmiyor.İliskiyi nasil dusunebiliyorlar ben anlamiyorum.Of neyse bosverin

Delirmemis olmaniza sasiriyorum bende .Cunku ben delirdim.Ailem delirdi.Baska hersey onemsiz cunku.Bunu kabullenebiliyor olmaniz cok tuhaf. Yardim etmis olabilirsinz buna lafim yok.İyi yapmssnz Allah razi olsun.Uzulmediginizide soylemiyorum.Ama bu hayat artik normal devam etmiyor. Mesele saglik olsaydi anlardim.Ama iliskide memelerinin guzel gorunmesini istedigini yazmis.Bumu dert suan.Benim aklim kaldirmiyor.İliskiyi nasil dusunebiliyorlar ben anlamiyorum.Of neyse bosverin
Bakın, hepimiz üzgünüz ama karşı tarafın da delirmemek için savunma mekanizması olarak bunu yaptığını anlayın. İlişkisi çok önemli olabilir,sevdiğini kaybetmemek için olabilir, evliliği için olabilir, herşey olabilir. Kişinin derdi kendine büyüktür. Ben çok ölüm ve deprem gördüm, üzerime düşeni yaptım, vicdanım rahat.
48 yaşımdayım, daha neler göreceksiniz. Ne acılar ne dertler ve büyük küçük hepsi önemli olacaktır.

Ben depremden sadece 4 gün önce oradaydım, işim uzasaydı o enkazda beni arıyor olacaktı ailem. 4 gün ile kader teğet geçti, bunu kafaya taksam deliririm. O yüzden düşünmeyin, elinizden geleni yapın, o kadar. Hayat böyle bir şey

Bakın, hepimiz üzgünüz ama karşı tarafın da delirmemek için savunma mekanizması olarak bunu yaptığını anlayın. İlişkisi çok önemli olabilir,sevdiğini kaybetmemek için olabilir, evliliği için olabilir, herşey olabilir. Kişinin derdi kendine büyüktür. Ben çok ölüm ve deprem gördüm, üzerime düşeni yaptım, vicdanım rahat.
48 yaşımdayım, daha neler göreceksiniz. Ne acılar ne dertler ve büyük küçük hepsi önemli olacaktır.
Asla katilmiyorum.Ölümlerin oldugu yerde baska hicbisey dert degildir.Cok yakininiz öldügnde sevismeyi dusunuyormusunuz o an.Sonra ortalik duruluncadan bahsetmiyorum.O sürecten bahsediyorum.Bugune kadar gorulen en buyuk en buyuk deprem bu.10 İLi yok etti.Ailemi bugun getirdim kendi evime.Ev barkı birak sehrimiz kalmadi.sokaklarm yok oldu .Karsilastgm tum yuzler enkaz altinda.Aci yasamadnz demiyorum.Vicdansizsinizda demiyorum.Suan normal bir surecte olmadgmizi farketmeden nasil devam ediyorsunuz diyorum.Durulmadi ortalik.Biseyler duzelmedi.Hâla enkazlar cesetler varken, yuzugu icin parmagi kesilen cesetler varken .MEMEsini dusunene anlayis gosteremem 48 de olsam 58 de olsam anlays gosterecgm bir konu degil.Size iyi gunler dilerim.

Ben depremden sadece 4 gün önce oradaydım, işim uzasaydı o enkazda beni arıyor olacaktı ailem. 4 gün ile kader teğet geçti, bunu kafaya taksam deliririm. O yüzden düşünmeyin, elinizden geleni yapın, o kadar. Hayat böyle bir şey
Butun herseyim orda yok oldu.Ben orda buyudum.Hatay yerle bir oldu.Cevrem esim dostum kim varsa yok oldu. Sokaklarm yok oldu. Hayatin boyle oldugunu biliyorum.Ama ben dusunmeden duramam.Artk baska bisey dusunemem.

Asla katilmiyorum.Ölümlerin oldugu yerde baska hicbisey dert degildir.Cok yakininiz öldügnde sevismeyi dusunuyormusunuz o an.Sonra ortalik duruluncadan bahsetmiyorum.O sürecten bahsediyorum.Bugune kadar gorulen en buyuk en buyuk deprem bu.10 İLi yok etti.Ailemi bugun getirdim kendi evime.Ev barkı birak sehrimiz kalmadi.sokaklarm yok oldu .Karsilastgm tum yuzler enkaz altinda.Aci yasamadnz demiyorum.Vicdansizsinizda demiyorum.Suan normal bir surecte olmadgmizi farketmeden nasil devam ediyorsunuz diyorum.Durulmadi ortalik.Biseyler duzelmedi.Hâla enkazlar cesetler varken, yuzugu icin parmagi kesilen cesetler varken .MEMEsini dusunene anlayis gosteremem 48 de olsam 58 de olsam anlays gosterecgm bir konu degil.Size iyi gunler dilerim.

saygı duyuyorum, siz öyle yapın, biz de böyle yapacağız. Size ve ailenize sağlıklı ve huzurlu bir hayat dilerim.

Butun herseyim orda yok oldu.Ben orda buyudum.Hatay yerle bir oldu.Cevrem esim dostum kim varsa yok oldu. Sokaklarm yok oldu. Hayatin boyle oldugunu biliyorum.Ama ben dusunmeden duramam.Artk baska bisey dusunemem.
Çok üzüldüm sizin adınıza ve kayıplarınız için, en kısa zamanda bu zor günleri atlatmanızı diliyorum, sert bir dil kullanıp sizi üzmek istemem. Siz kendi açınızdan haklısınız,benim açımdan yarı haklı. Hayat tecrübesi farklı bir şey. Eğer sizin için yapabileceğim bir şey varsa seve seve yaparım. İyi günler

Aynen tam olarak nokta bu. Insanlar ne kadar duyarsiz? Burda Hamile bölümde bir sürü konu var kimse sesini cikarmiyor. Ama konu sahibi resmen cinsellikten bahsediyor. Dalga mi geciyor napiyor anlamadim. Az biraz duyarli olun be

Sevdiği memesi küçük diye birakacaksa defolsun

Dalgalanma derken, nasıl bir şey?
656FA95F-8A8E-4FF5-A27F-515A65D274D1.jpeg

Bende yanlarda var dual plan yapıldı . Burdakı kadar belli degil rahatsız edilir boyutta degıl ama ilerler mi bilemem

X