Silik çizgi

Hilossskk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2020
87
25
23
Arkadaşlar bugün adet gecikmemin 6. Günü 1. Günü test yaptım sonradan kuruma çizgisi oluştu 2. Günü kan testi verdim birsey çıkmadı bugün 6. Gün hala adet olmadım erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı kafam baya karıştı hamilelik olsaydı kan verdiğim zaman da çıkmaz mıydı bu silik çizgi ne oluyor şimdi

Eklentiler

• C51CF742-887E-4323-946E-BA26E06DFBAD.jpeg
    C51CF742-887E-4323-946E-BA26E06DFBAD.jpeg
    86,6 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_3404.jpeg
    IMG_3404.jpeg
    178,5 KB · Görüntüleme: 21
Arkadaşlar bugün adet gecikmemin 6. Günü 1. Günü test yaptım sonradan kuruma çizgisi oluştu 2. Günü kan testi verdim birsey çıkmadı bugün 6. Gün hala adet olmadım erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı kafam baya karıştı hamilelik olsaydı kan verdiğim zaman da çıkmaz mıydı bu silik çizgi ne oluyor şimdi
Kan ver veya başka test yap bu mavi kapaklılar biraz yanlış çıkarmasıyla ünlüdür

6 günlük gecikmede kanda çıkması lazım testin de pozitif görünüyor test bozuk değilse. Bence tekrar kan ver pozitif çıkmazsa doktora git normal değil durum.

Bugün yaptığın silik çizgi 10 dk içinde çıktıysa yarın kan ver geç döllenme olabilir

Bugün yaptığın silik çizgi 10 dk içinde çıktıysa yarın kan ver geç döllenme olabilir
Yani açık konuşmak gerekirse biz eşimle korunuyorduk sadece bir defa korunmama durumu oldu oda sanırım yumurtlama dönemini geçmişti bu yüzden kafam baya karışıyor geç dollenme ile alakalı

X