Silik çizgi

esmerya0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2024
43
4
26
Merhaba arkadaşlar adetimin 4. Gün geçikmesi bugün test yaptım ve silik çizgi çıktı ama daha sonra peçetede pembelik vardı sizce hamilemiyim?

Arkadaşlar bende 2gündür erken gebelik testi yapıyorum, 2gün önce silik çıktı ama 2gündür hiç koyulaşmıyor testlerim. Kasette hiç çıkmıyor bile. Salı günü regli tarihim o zaman kan vereceğim ama umudumu kaybediyorum.. Var mı bunu yaşayan?

Eklentiler

• IMG_9657.jpeg
    151,4 KB · Görüntüleme: 91
Kızlar merhaba ben 10 gün kala reglime test yaptım pozitif çıktı 3 testte de silik çizgi çıktı dün kan testim 0.1 çıktı ve bugün de çizgi görünmedi pembe kapaklı olanda daha 7 gün kaldı regl tarihime sizce neden pozitif çıktı ya da daha regl olmama var o yüzden mi yanlış çıktı sizce

Eklentiler

• 2FC839BE-7693-47E3-A8ED-4F3F1BB59F52.jpeg
    40,8 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_1923.jpeg
    38,1 KB · Görüntüleme: 61
Rabbim bana ve isteyen herkese nasip eder inşallah Bizde çok istiyoruz bugün yumurtlama günümdü bende 20 haziranda test yapıcam inşallah olumlu sonuçlanır
Yumurtlamadan kaç gün sonra test yapmış oluyorsun benim de haziran 10 yumurtlama dönemiydi mi ama bekliyorum hala öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…