Silik çizgi

Allahım sağlıklı bir şekilde kucağına almanı nasip etsin inşallah 🙏🏻
Anladım canım teşekkür ederim açıkladığın için öğrenmiş oldum ben hep öyle olur diye düşünüyordum
Teşekkür ederim canım 🧿 allahım sizlerede nasip etsin daha yolum uzun 😊 evet bende hep aynıdır diye düşünmüştüm ama iyi ki yapmışım denemişim yani

Birşey sormak istiyorum benim önceki gebeliğimde kesenin içinde hiç bir zaman yolk sac ve fetüs görünmemişti 6+2 haftalıktı. Boş gebelikti muhtemelen bu neyden oluyor acaba bi bilginiz var mı ?
Ben de 2 ay önce boş gebelikten kürtaj oldum genetik te temiz sebebini aciklayamadi doktorum karşılaştığımız durum dedi o kadar

Ben de 2 ay önce boş gebelikten kürtaj oldum genetik te temiz sebebini aciklayamadi doktorum karşılaştığımız durum dedi o kadar
Geçmiş olsun canım inşallah bi daha böyle durumlarla karşılaşmayız benim ilk düşüğümdü genetiğe yollarlar mıydı bilmiyorum hiç araştırılmadı.

Geçmiş olsun canım inşallah bi daha böyle durumlarla karşılaşmayız benim ilk düşüğümdü genetiğe yollarlar mıydı bilmiyorum hiç araştırılmadı.
Benim düşüğün hiç olmadı dış gebelik ve boş gebelik oldu inşallah 2 cihi gormezsin güzel sonuçlanır

2 saatte bir test yaptım o gün sıvı almadım çok çok az su ile geçirdim o günü 2 saatte bir ovulasyon yaptım akşam 7 de saati saatine catlamayi yakaladım hemen degerlendirdim
Catladigini nasıl anladınız ben hiç ovulasyon testi yapmadım da bilmiyorum bu ay adet olursam bidahaki aya denemeyi düşünüyorum yumurtlama geç oluyor bende de belki de yakalayamadim

X