Silik Çizgi Lütfen yardımcı olur musunuz

Gogoo1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2024
30
3
26
Arkadaşlar merhaba adetime 7 gün var henüz fakat ben dayanamayıp test yaptım dün sabah ilk idrarla yaptığım en üstte ki, ortadaki bugün öğlen, alttaki 1 saat önce yaptım hepsinde de çok az belirgin silik çizgi var ben görebiliyorum fakat fotoğrafta siz görebilir misiniz bilmiyorum fikri olan var mı acaba gebelik olmuş olsa dünden bu yana koyulaşır mıydı? Bu arada yumurtlama günlerini öncesini ve sonrasını değerlendirdik. Yumurtlamadan 1 gün sonra göğüslerim çok şişti ve acıyor onun haricinde adetime 9 gün kala başlayan beyaz yapışkan akıntım var

Eklentiler

• 1000063019.jpg
    85,6 KB · Görüntüleme: 27
Hamilesin bencee, çizgi görünüyor bende de böyle olmuştu reglime daha 10 gün vardı dayanamayıp test yapmıştım aşırı silik çıkıyordu bir kaç güne belirginlesti, bir kac gün bekle ve kan ver orda kesinleşir, ama çok erken oldugu için sonucun çok düşük çıkar ve bebeği göremezsin, biraz zaman gerekli stres yapma. Erken öğrenmek de güzel değil ama insan dayanamiyor işte. Hayırlı olsun şimdiden

Ayyy inşallah evet çok erkenden başladım test yapmaya birkaç gün daha bekler testi tekrarlarim. Teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…