Silik cizgi kizlar testime bakar misiniz?

kaktusdunyam

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2023
175
72
Selam kizlar adetim 3 gun gecikti.2 3 kere pembemsi leke geldigi icin suphelendim. 1 yildir korunmasiz iliski yasiyoruz ama olmuyor. Bugun aksam test yaptim fotografini ekledim bu sekilde cikti cok silik ama ilk 5 dk icinde cikti. Yakindan daha net. 1 yil boyunca sayisiz gebelik testi yaptim hicbirinde boyle 2. Cizgi belirmedi o yuzden cok umitlendim. 1 ay sonra asilama yapilcakti butun herseyim hazirdi. Basina boyle bisey gelen sonra hamile oldugunu ogrenen varmi ? Kimyasal mi cikti yoksa ?

Eklentiler

• IMG_20240614_222708.jpg
    51,4 KB · Görüntüleme: 662
Sanki pozitif gibi geldi bana ama henüz çok düşük heralde değerler normalde adet sonrası koyu olur gibi bilemedim. Geç döllenme olabilir

Çok başında olabilirsiniz gebeliğin ben de çizgiyi gördüm. Yarın bir kan tahlili verirseniz daha kesin olur

Arkadaşlar yardım benimde 3 yıldır bebeğim olmuyor bugün test yaptım silik çıktı sizce varmı

Eklentiler

• IMG_3411.jpeg
    58,4 KB · Görüntüleme: 486
Kizlar ertesi gun tekrardan idrar testi yaptim ayni sekilde silik cizgi cikti kan verdim sonuc pozitif cikti daha cok erkenmis insallah saglikli bi gebeliktir dualarimdasiniz Rabbim isteyen herkese yasatsin insallah
Ne mutlu size ben bugun 5 kere test yaptım hepsı negatıf aklıma baska hıçbırseye veremıyorum bitik durumdayım yani neyse ki bir kadın daha bu yolda zafere ulaştı saglıkla gelsin

Ne mutlu size ben bugun 5 kere test yaptım hepsı negatıf aklıma baska hıçbırseye veremıyorum bitik durumdayım yani neyse ki bir kadın daha bu yolda zafere ulaştı saglıkla gelsin
Sizi okadar iyi anliyorumki benimkide kimyasal gebelikle sonuclandi düştü malesef Rabbim hepimize saglikli gebelikler nasip etsin 1 yildir hic olmamisti bu bile buyuk bi sevincti benim icin düşse bile o sevinci yasamak cok baska biseymis

Merhabalar adetime 5 gün var böyle birşey gördüm sizde görüyormusunuz acaba ?? Testi yaptım 20 dk sonra çıktı böyle

Eklentiler

• IMG_6644.jpeg
    54 KB · Görüntüleme: 159
  • IMG_6645.jpeg
    53,1 KB · Görüntüleme: 224
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…