Silik çizgi gebelik varmı aciiill

Kızlar benim testimede bakar mısınız. Silik çizgimi var. Bana mı öyle geliyor

Eklentiler

• IMG_2283.jpeg
    51,4 KB · Görüntüleme: 53
Şimdi iki tane daha yaptım çıkıyo şuan eminim ama işte iki kimyasal geçirince insan bu da öyle olacakmış gibi geliyo inşallah bişey olmaz
Kimyasal geçireli ne kadar oldu ? Bende 2 ay önce kimyasal geçirdim tekrar olmayacak diye çok korkuyorum

Kimyasal geçireli ne kadar oldu ? Bende 2 ay önce kimyasal geçirdim tekrar olmayacak diye çok korkuyorum
Tam iki ay oldu bugün hiç öyle düşünmeyin bende olmıycak mı diyodum oldu şimdi de bu da mı öyle olur diye düşünüp duruyorum ama akışına bıraktım artık iyi diyelim iyi olsun

Tam iki ay oldu bugün hiç öyle düşünmeyin bende olmıycak mı diyodum oldu şimdi de bu da mı öyle olur diye düşünüp duruyorum ama akışına bıraktım artık iyi diyelim iyi olsun
Umarım benimde öyle olur rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin insan birkere kaybedince hep öyle mi olacak diye korkuyor

arkadaslar merhaba ben aşılama yaptım ama kahverengi lekeden sonra iki gün afet oldum şimdi adettimden 3 gün geçti ve test yapmak istedim sizzce hamilemiyimdir çizgi silik gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…