Silik çizgi adete 4 gün kala

Yarın sabah kan vericem umarım vardır ve sağlıkla devam eder böyle yorumlar bile insanı umutlandırıyor içten içe korkuyorum tabi insallah bu sefer olur . Çok tesekk Ederim 😊
Korkma hiç bende senin gibiyim bir düşügum oldu ve 2 sene boyunca tüm hormonlarim bozulmustu. Tedavi sürecinde bende hamile kaldığımi öğrendim . Rabbim evlat isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah. Güzel haberlerini bekliyoruz . Dua edicem sana 😇

Korkma hiç bende senin gibiyim bir düşügum oldu ve 2 sene boyunca tüm hormonlarim bozulmustu. Tedavi sürecinde bende hamile kaldığımi öğrendim . Rabbim evlat isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah. Güzel haberlerini bekliyoruz . Dua edicem sana 😇
Ay bu çok umut oldu bana umarım hayırlısı olur çok teşekkür ederim çok duaya ihtiyacım var 😊

Yaa çok sevındım canım hayırlısı olsun bende sımdı doktora gıdıyorum ilk defa ultrasonda bakacak umarım hersey yolundadır
Kalamam.
Merhaba sonucunuz ne oldu acaba aynı şeyleri bugün ben yaşıyorum bana da yardımcı olur musunuz daha önce 3 düşüğüm var hiçbir neden çıkmadı 1 buçuk yıl sonra ilk defa böyle çıktı ilk test 3 gün önce falan diğeri

Merhaba hanımlar, yumurtlama takibini ovulasyon testi ile nasıl yapıyorsunuz hangi gün başlıyorsunuz? Testi uygulamadan önce su vs içmeyin sıvı almayın diyenler var net olarak bilgisi olan yardımcı olabilir mi..

Merhaba hanımlar, yumurtlama takibini ovulasyon testi ile nasıl yapıyorsunuz hangi gün başlıyorsunuz? Testi uygulamadan önce su vs içmeyin sıvı almayın diyenler var net olarak bilgisi olan yardımcı olabilir mi..
Regl tamamen bittikten sonra hemen yapmaya başlıyorum ben.
Her gün aynı saatte yapmaya özen gösterirseniz sağlıklı sonuç alabilirsiniz. Akşam 9 gibi yapıyorum hep, önceki günleri atmazsanız eğer koyulaşmayı takip edebilirsiniz daha kolay olur pik yakalamak. Testi yapmadan 2 saat öncesinde sıvı alımını keserseniz daha net sonuç verir dedikleri için o şekilde uyguladım. Marka olarak da innovita kullanıyorum.

Regl tamamen bittikten sonra hemen yapmaya başlıyorum ben.
Her gün aynı saatte yapmaya özen gösterirseniz sağlıklı sonuç alabilirsiniz. Akşam 9 gibi yapıyorum hep, önceki günleri atmazsanız eğer koyulaşmayı takip edebilirsiniz daha kolay olur pik yakalamak. Testi yapmadan 2 saat öncesinde sıvı alımını keserseniz daha net sonuç verir dedikleri için o şekilde uyguladım. Marka olarak da innovita kullanıyorum.
Yardımcı oldugunuz için teşekkür ederim.
Sabah ilk idrar ile yapsam olumsuz sonuç alırmıyım ? Çok su tüketen iki saat su içmeden durabilirmiyim bilmiyorum ilk idrar net sonuç vermiyor mu peki

Yardımcı oldugunuz için teşekkür ederim.
Sabah ilk idrar ile yapsam olumsuz sonuç alırmıyım ? Çok su tüketen iki saat su içmeden durabilirmiyim bilmiyorum ilk idrar net sonuç vermiyor mu peki
Açıkçası bilmiyorum, ne söylesem yalan olur ben hep akşam saatlerinde yaptığım için ve sıvı tükemimim de az olduğu için araştırmadım bunu

X