Silik çıkan test, hamile miyim?

Anonymouse

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2023
171
128
Hanımlar günaydın, reglim üç gün gecikti sabırsızlık yaptım ve dün bi test almıştım şimdi yaptım silik çıktı gibi sankiiii emin de olamıyorum,umutlanıp hüsrana da uğramak istemiyorum.. Sizce pozitif mi?

Evet, teste göre hamilesiniz.
Yaaaaa hadi inşallah yarın kan testi vereceğim bakalım, çok heyecanlıyım.
Peki bir şey soracağım, pozitif çıkınca bir süre kan değeri takip ediliyor ya o süreçte muayene edilmesi gerekiyor mu, sürekli gittiğim doktora 10 gün sonra randevu var, muayene için ona gitmek istiyorum ama 10 güne kadar da takip yapılır sanırım.

hayırlı olsun gebesiniz 10 gün sonra giderseniz keseyi de görmüş olursunuz bir kaç kez kan testi tekrarlayıp 2 günde bir 2 katı artıyor mu hözlemlemeniz gerekir

Aynı yerde 2 günde bir test vermeniz yeterli.
Beta artışı takip edilir bu süreçte.
10 gün iyi bir süre, artmış olur ve görürsünüz inşallah

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin tebrikler

Amin çok teşekkür ederim, sağ olun
aile hekiminden yapabilirsiniz hayırlı olsun ne kadardır deniyordunuz
Teşekkür ederim
İkinci ayımız

Hanımlar, dün kan vermiştim bugün sonucumu öğrenmeye gittim, beta değerim 204 çıktı. Doktor biraz düşük dedi, %90 ihtimalle hamilesin dedi yarın tekrar bakalım dediiii. Endişelenmem gerekiyor mu?

Hanımlar, dün kan vermiştim bugün sonucumu öğrenmeye gittim, beta değerim 204 çıktı. Doktor biraz düşük dedi, %90 ihtimalle hamilesin dedi yarın tekrar bakalım dediiii. Endişelenmem gerekiyor mu?
Hayır. Ben 190la öğrenmiştim ilk gebeligimi ve iki günde bir kan verdim güzel ilerlemisti. Hayırla ugurla gelsin inşallah

Ben 15 kusurle öğrendim canım yani seninki baya iyi

Hayır. Ben 190la öğrenmiştim ilk gebeligimi ve iki günde bir kan verdim güzel ilerlemisti. Hayırla ugurla gelsin inşallah
Ayyy şu an içimi ferahlattınız, çok teşekkür ederim amin inşallah
Ben 15 kusurle öğrendim canım yani seninki baya iyi

İlk gebeliğim o yüzden hiçbir şey bilmiyorum, mazur görün

Merhaba kızlar adetime 2 gün var artimed erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı bu testle hamile olduğunu öğrenen var mı

Eklentiler

• FullSizeRender.jpeg
    79,8 KB · Görüntüleme: 62
Merhaba kızlar adetime 2 gün var artimed erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı bu testle hamile olduğunu öğrenen var mı

Eklentiler

• FullSizeRender.jpeg
    79,8 KB · Görüntüleme: 62
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…