silence beach resortt göl evi

ortmenim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2012
731
150
silence beach resortte göl evlerinden balayımızı ayarladık daha önce giden var mı umarım memnun kalırız

Canım bende çok merak ediyorum silence beache gidip memnun olan varı? Özellikle balayı için ?
Ayrıca nezaman gidiceksiniz ve nekadar tuttu?

Canım bende çok merak ediyorum silence beache gidip memnun olan varı? Özellikle balayı için ?
Ayrıca nezaman gidiceksiniz ve nekadar tuttu?

$IMG_1357.JPG bız de balayı cıftı olarak gıttık ben eskı bır turzumcı olarak begenmedım ozensız ve adalr esyalar cok eskı banyolarında kokular var arkdasım concorde otele gıttı oda kapısının susunden tutunda ıcerıdekı balonlara kadar ozle bır durum var burda hıc bısey yok gol evı olması ıyı ama balayı ıcın ytersiz bır otel yatagını ustunu kapı gırısındekı cıeklerden kopartarak suslemısler guya nasıl kotu kokuyor

bız de balayı cıftı olarak gıttık ben eskı bır turzumcı olarak begenmedım ozensız ve adalr esyalar cok eskı banyolarında kokular var arkdasım concorde otele gıttı oda kapısının susunden tutunda ıcerıdekı balonlara kadar ozle bır durum var burda hıc bısey yok gol evı olması ıyı ama balayı ıcın ytersiz bır otel yatagını ustunu kapı gırısındekı cıeklerden kopartarak suslemısler guya nasıl kotu kokuyor

X