Sıkıntı hangimizde anlamıyorum

dytsyenhanm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2017
389
289
Benim sıkıntım ilişkimle ilgili hanımlar sanırım hayata bakışımız çok farklı Belki hayat tarzlarımızdan belki burçlardan bilemiyorum. Şöyle anlatacağım size kendimi ben arkadaşlık ilişkilerimde çok garantici ve sağlamcıyımdır. Hayatımdaki insanlara arkadaşım değil dostum kardeşim diyebiliyorsam hayatımda tutarım ve bu dostluklarım genellikle çok köklü çok uzun süreli dostluklar olur 15 senelik 10 senelik gibi yeni tanıştığım insanlara karşı çok temkinliyimdir çok fazla samimi olmam tanıyıp güvenene kadar erkek arkadaşıma gelecek olursak , tam tersim diyebilirim hayatına giren herkese dostum arkadasım der daha 1 saat önce tanıştığı çocukla bir anda o kadar samimi olur ki inanamazsınız. Sonrada hep yüz üstü bırakılır kazık yer ama umruna bile gelmez böyle devam eder .Yine böyle bir durum yaşadık eskiden memleketinde tanıştığı merhabası olan bir çocukla karşılaştı ve 1 hafta içinde 20 yıllık dost gibi oldular. Tanıştığı çocuk param var gezip tozayım kafasında Kız arkadaşını aldatan deyim yerindeyse zevk sefa p.....gi bir arkadaş ve benim erkek arkadaşım bu çocuğun dibinde sürekli abartısız her gün görüşüyorlar her gün sürekli bir arama mesajlaşma söz konusu benden çok o çocuğun yüzünü görüyordur. Haftasonu çocuğun arabası var diye iki günlüğüne bir yerlere gittiler Pazar akşamı döndü. Arkadaşımla Birlikte bir yemek yiyelim oradan eve geçeceğim diye bir mesaj aldım .Bir kaç saat sonra aradım nerdesin diye eee şey biz arkadaşımla onun arkadaşlarının evine geldikte burada çay içiyoruz dedi bana haliyle bunu duyunca sigortalar attı. Bende git o arkadaşınla devam et ilişkiye ben yokum dedim. Sizce ben mi abartıyorum sizin tepkiniz ne olurdu bu durumda şimdiden teşekkür ederim

Bence de haklisiniz ama alin karsiniza konusun derim. Bu cocuk saglam ayakkabi degil aramiz bozulmasin arkadas yuzunden falan deyin tavir yapmak yerine. Acik acik dusuncelerinizi korkularinizi anlatin derim. Kavga etmeden guzelce. Arkadas neler yapiyorsa zamanla o tarz yerlere gidecek sonucta.

Bence de haklisiniz ama alin karsiniza konusun derim. Bu cocuk saglam ayakkabi degil aramiz bozulmasin arkadas yuzunden falan deyin tavir yapmak yerine. Acik acik dusuncelerinizi korkularinizi anlatin derim. Kavga etmeden guzelce. Arkadas neler yapiyorsa zamanla o tarz yerlere gidecek sonucta.
Ben en ufak sıkıntımı dile getirsem adı ben kafesteyim beni çok sıkıyorsun oluyor galiba aynı şeyleri tekrar tekrar yaşamaktan bıktım çok konuştum ama anlayan olmadı

Çok zıtsınız.
Kimse değişmeyeceğine göre ya tahammül edeceksiniz ya da ayrılacaksınız.

Sevgiliniz ya da siz hatalısınız diyemem. Kim nasıl istiyorsa öyle yaşar, koskoca insanlarsınız. Ama sonuçlarına da katlanılır. Yani sevgiliniz bir yerde bu yapısından dolayı sürekli kazık yediğinin farkına varıp, değişmeyi kendi istemeli, çaba göstermeli. Siz onu değiştirmeye çalışırsanız, hata edersiniz. Zaten pek de işe yaramaz. Şahsen yapımın bu kadar farklı olduğu, üstüne beni çok da umursamayan, vaktini benden çok başkalarına ayıran bir insanla ilişki filan sürdürmezdim.

X