Sikayetleriniz?

kizlar bugün sabah hastaneme gittim ve orda kontrol oldum cünkü en son üc gün önce cok siddetli bir sekilde hissedebiliyordum bebegimin tekmelerini ama sonra birden su son üc gündür günde bir defa hissediyor yada hissedemiyordum birde bas agrilari sabaha kadar sürünce birde üstüne atesim cikinca sabah hemen hastaneme gittim ve ultrasyonda hersy yolunda cikti (sabaha kadar korkudan yatamadim ztn ) , bas agrisina gelince su gymnastikine gitmistim hamileler icin ve orasi cok sicakti nemli biryerdi ondan olabilir ve cok su icmemi söylediler, seker ve tansiyonumu ölctüler hersey iyi cikti ...

Icim simdi rahat ve biliyormusunuz su son üc saattir bebegim gine yerinde durmuyor oynuyorda oynuyor...

Rabbim hepimizin bebisini kucagina aglamayi nasip eylesin

bnim cok sık kan sekerim ve tansiyonum düşüyor soguk soguk terliyorum gözüm kararıyor önceleri olmuyordu ama son 1 haftadır oluyor acaba neden olabilir

cnm bildigim kadariyla cok su icmen gerekiyor hele birde tansiyon ve seker sorunlarin ortaya cikiyorsa normalinden fazla icmen gerekiyor : bildigim bu !

:CüvCüv::1hug:

günaydın güzel annelerr.. bikaç hafta önce yürüyemediğimden bel ve ayak ağrılarımdan bahsediyordum. sebebini dr gitmeden buldum :)) bikaç gün izin aldım ve evdeydim. şimdi turp gibiyim Allah nazardan saklasın. görenler maşallah sevilay hanım diyo.. zaman geçtikçe kötüleşmem ayağa kalkamamam bekleniyordu ama şimdi çopk sağlıklıyım çok şükür. yani tedavisi hareket etmek yürümek yada en azından bilgisayar başında akşama kadar oturmamamk. hastalık sebebi bu. kesin yani. bebeğimin hareketlerini de hissettim. şuan 22 haftadayım. geçen hafta 4 boyutluya girdim bebeğimide gördüm sağlıklı çok şükür heyecanla bekliyorum geleceği günü. bakın tekmeledi yine size slm söyledi sanırım. hepinizi öprüyorum hep güzel haberlerinizi bekliyorum.

ellerimde ve ayaklarımda karıncalanmalar var.
bacak aralarımda ağrı mevcut..
belim çok ağrıyor,bazende sırtlarım..
arada birde kasıklarıma giriyor sancı..
Allahım bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsinde başka bir şey istemiyorum..

merhaba arkadaşlar benim size bir sorum olacak bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim 5.ci ayıma girdim bebişim hep sol tarafımda tekmelio acaba yatarken sol tarafta yatmamın sakıncası olabilirmi (doktora sormayı unutmuşum)

benim kızımda hep solumda duruyor ve sola dönerek yatıyorum.sağa dödüğümde rahat yatamıyorum .yani kendisi yönlendiriyor ama tam üstüne değilde sola dnüp göbeğimin altına minik bi yastık koyuyorum.yastık koymamaı doktor söylemişti.

bende bebisi hep sag tarafta hissediyorum yani tekmeliyor ve tek sag tarafima yatinca rahat yatabiliyorum sol tarafa yatamiyorum...

acayip bel ağrısı kalçamden gelen sırtım offf inanın birisi sabaha kadar masaj yapsa yok demem eşime krem verip bütün vucudumu arada yaptırıyorum fakat onada acıyorum garibim gün boyu zaten yoğun
2 gündürde mide yanması ve ekşime gibi garip bişey oluyooo
anlaşılan bebeciklerimizi alana kadar bu tatlı sıkıntılar bitmeyecek rabbim kucağıma almayı nasip etsin

Bende 24. haftadayım ve dayanılmaz bel ağrılarım var. Ayakta dururken yürürken hatta otururken bile oluyor. Sadece gece yatınca geçiyor. Çok zorlanıyorum, yemek dahi yapamıyorum... Bu gidişle doğuma kadar rapor izin bir şekilde evde dinlenmenin yollarını bulmam gerek... Aynı haftalarda benim gibi şiddetli bel ağrıları olanlar varmı?

Son düzenleme:
benimde çok fazla bel ve sırt ağrılarım var. 2 haftadır çekiyorum doktora gittim ağrı kesici verdi biraz rahatladım .bel ağrısı çeken arkadaşlara ilaç dışında iyi gelen bir tavsiye vereyim kızlar bir havluyu eşiniz ısıtsın ve sırtınıza koysun bende rahatlama sağlıyor deneyin umarım sizede iyi gelir.

sewill cnm bana doktor asiri sicak iyi degil dedi ilacta demir eksiklgi ilaci haricinde hic bir ilac veya agri kesici kullanmayi düsünmüyorum bilmem fazla ilac sevmeyen ve kullanmayi istemeyenlerdenim herhalde... bel agrilarimin bebegime bir zarari olmadigi sürece dayanmayi düsünüyorum benim bel agrilarim sabahlari yatakten kalkarken cok fazla birde bilgisayar basinda oturunca artiyor

Benimde otururken sürekli kaburgalarım batıyor. Sanki kaburga kemiklerim kırılmışda dışarı çıkyo gibi batıyo.

benimde kalçamda ağrılar oluyor bazen genellikle gece oluyor oyuzden magnezyum hapını akşamları içiyorum hafifletiyor,allaha şükür onun dışında bi ağrım yok bide sabahları zor uyanıyorum hep uyumak istiyorum sizdede uyku oluyormu çok

nita84 bendede tam tersi cnm önceden cok ama cok uykuya düskün birisiydim ve simdi artik erkenleri kalkiyor ve bazen oluyor hic yatamiyorum herkesde sasiriyor

en büyük derdim burun tıkanıklığım sonra feci şekilde karın agrılarım ve kalca kraplarım ama karın agrılarım hamılelıkle bı alakası yokmus dr gıttım dahılıyeye oda baktı baktı en sonunda karın agrılarımın sebebının gobek fıtıg oldugunu soyledı

alyasulin üzüldüm cnm göbek fitgina... bebeginle bir alakasi olmamasinada sevindim tabiki...

alyasulin üzüldüm cnm göbek fitgina... bebeginle bir alakasi olmamasinada sevindim tabiki...

Saol cnm aama dun gıttım masallah dr dedıkı bebek cok guzel gelısıyor durum cok ıyı dedı bu benı cok sevındırdı oyuzden fazla takmıyorum agrılarımı

geçmiş olsun hamileliğin getirdiği sıkıntıları ikiye katlıyordur fıtık allah kolaylık versin,
benimde en büyük sıkıntım burun tıkanıklığı

Saol cnm aama dun gıttım masallah dr dedıkı bebek cok guzel gelısıyor durum cok ıyı dedı bu benı cok sevındırdı oyuzden fazla takmıyorum agrılarımı

cok sevindim cnm bebeginin durumunun iyi olmasina bebegin dogsun tedavisi felan varsa baslarsin deglmi ztn... önemli olan tek sey BEBEKLERIMIZIN SAGLIK DURUMLARININ YERINDE OLMASI

benim 2 gündür sol bacağım daha doğrusu tam kalçamla birleştiği yer ağrıyor..yürürken zorlanıyorum.2 gündür yürüyüşümüde yapamıyorum..löp gibi oturdum kaldım....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…