Sihirli Değnek

adayligin mi kaldi kac gun oldu.. supurge tuttun mi bugun?

affetmem mi.. beni hep bu havalar bozdu :)))
Yok anacığım dayak yemiş gibi her yerim ağrıyor, bir türlü kalkamıyorum yapıştım kanepeye, yemek bile yapmadım düşün artık benim halimi

dün öğlen evi topladım süpüremedim.
akşam süpüreyim dedim arkası kırılmış.
eşim yapmaya uğraştı ama olmadı.

Eki Görüntüle 1963628

Mart Ayi odevleriniz kızlar. Bugün ayin 7 si hemen bu şekilde ödev yapmaya baslayin..

Sevindirici haber.. yarismayanlar da günlük odevi yaptiginda, sadece yaptim diye bildirimde bulunabilirler. Maksat guzellik olsun.. yalniz sadece bildirim topigi. Unutmayalim..
E Elispo elenaferrante elenaferrante Muzmus Muzmus ... ... ... odevler buradaki fotografta. Yazipnkenara asin dedim.

Bugun wc temizligi buzdolabini nereden cikardiniz anlamadim cidden

Eki Görüntüle 1963628

Mart Ayi odevleriniz kızlar. Bugün ayin 7 si hemen bu şekilde ödev yapmaya baslayin..

Sevindirici haber.. yarismayanlar da günlük odevi yaptiginda, sadece yaptim diye bildirimde bulunabilirler. Maksat guzellik olsun.. yalniz sadece bildirim topigi. Unutmayalim..
E Elispo elenaferrante elenaferrante Muzmus Muzmus ... ... ... odevler buradaki fotografta. Yazipnkenara asin dedim.

Bugun wc temizligi buzdolabini nereden cikardiniz anlamadim cidden

Ben dun yıgıldım. Wc yı temızleyemedım. Dünkü ile bugun kini bir yapıcam inşallah tabe. :) gunaydın sevgıler chentiq chentiq

X