Sigarayı nasıl bırakmalı

sulej

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2024
279
401
21
Merhaba arkadaşlar ben sigara kullanıyorum ama öyle tiryaki seviyesinde değil. Günde en fazla 15 adettir.
Gebelikten şüphe ediyorum ve vicdanım çok rahatsız.
Nasıl bırakmalıyım bana fikir verebilir misiniz

Merhaba arkadaşlar ben sigara kullanıyorum ama öyle tiryaki seviyesinde değil. Günde en fazla 15 adettir.
Gebelikten şüphe ediyorum ve vicdanım çok rahatsız.
Nasıl bırakmalıyım bana fikir verebilir misiniz
ben pozitif testi gördüğüm an bıçak gibi kestim ve ilk 10-15 gün ara sıra aklıma gelse de zaten mide rahatsızlığım yüzünden içmek istemedim hiç. su an esim dışarda içip geldiğinde bile midem kalkıyor. kafada bitiyor galiba

Az önce önümde duran küllüğü uzaklaştırmak zorunda kaldım kokusu rahatsız ettiği için. Ama içerken koku konusunda bir rahatsizlik olmuyor, sinir oluyorum kendime

Az önce önümde duran küllüğü uzaklaştırmak zorunda kaldım kokusu rahatsız ettiği için. Ama içerken koku konusunda bir rahatsizlik olmuyor, sinir oluyorum kendime
ben meyveye sarmıştım o dönem. yani aklıma sigara geldikce meyve yedim. ve dediğim gibi hiç zorlanmadım. kaldi ki ben 10 yıldır günde bir paket içen biriydim bazen aklıma bi tane içsem mi diye geliyordu ilk zamanlar. ama hiçbirini sesli dile getirmedim ve hemen başka bir seye odaklanmaya çalıştım. öyle öyle su an valla 40 gün olmus bile

Tebrik ederim hem sigara için hem de bebek için
Ben de test yapmaya cesaretimi topladigim zaman kolaylikla bırakabilirim diye düşünüyorum

Tebrik ederim hem sigara için hem de bebek için
Ben de test yapmaya cesaretimi topladigim zaman kolaylikla bırakabilirim diye düşünüyorum
öyle bir mucizeyle karşılasınca emin olun sigara yanında fıs kalıyor esim bile bırakacağıma hiç inanmıyordu ama birden kestim sanki hiç kullanmamışım gibi ve bıraktıktan 1 ay sonra da kan değerlerim normale döndü. normalde sigara yüzünden hemogram değerlerim yüksek çıkıyordu. gençleştim resmen. bu kadar mı olur? jdjdlsşa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…