sigara

sevdayildizi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2008
144
0
39
arkadaslar ben sigarayi biraktim sayilir ama arada aliyorum bir iki tane ve ben bebek emziriyorum acaba sutum kesilirmi ve zarari varmidir birakmaiyorum yardimci olursaniz sevinirim ufak sinirimde bile ariyorum teskkurler

merhaba canım bence sütünü kesmez diye biliyorum.. duyumlarım öyle yanii.. kesileçek dersen kesilir içini ferah tut...:emir_bebek:: allah bebişinle uzun ömürler versin...:1hug:

belki sütün kesilmez ama
sütünle beraber bebeğine geçer nikotin ve binbir zehir
sence bu daha önemli değil mi
yapma arkadaşım yapma ne olur bende günde 1.5 paket içiyordum ne zaman ki çocuk planlamaya başladım hemen hapla da olsa bıraktım aradan 1 seneden fazla geçti hala bebeğim yok ama hayatımda sigara yok
ben sigarayla bebek kelimelerini aynı cümle içinde düşünemiyorum
yapma arkadaşım yapma
bebek hasretiyle yaşayan biri olarak yalvarıyorum sana yazık meleğine yazık

EVET CANIM BENDE HAMİŞ OLDUĞUMU ÖĞRERENE KADAR İÇİYORDUM HAMİŞ OLDUMU ÖĞRENDİM BİRKAÇ GÜN SONRA TİKSİNMEYE BAŞLADIM EN ÇOK İSTEDİĞİM ŞEYDİ.ve çok şükür bıraktım
süt kesilmez ama sütün vitaminini düşürüyo yani sen emziriyosun ama bebeğin o en çok alması gereken yerden ve alması gereken vitamini sütten alamıyo iyi düşün canım sağlıktan önemli şey yok kii bu küçücük bebeğin için

bende sigara kullanıyordum hamileleiğimden önce ve hamile olduğumu öğrendikten sonra bıraktım sadece bebeğimi düşündüm.ona zarar verme hakkına sahip değilim.şimdi ve ilerde kötülüklerden yavrumu koruyacağıma göre bile bile neden sigara içip çocuğumu zehirleyim ki.....bence sen ve senin gibi hamileliğinde yada emzirme dönemindeki arkadaşlara söylüyorum,gözgöre göre bebeğinizi zehirlemeyin.bu sadece sizin hayatınız ve sizin vücudunuz değil.....

sütü kesip kesmedeğini bilmiyorum fakat emzirirken içilen sigara hamile iken içilen sigaradan daha zararlıymış.süte direk geçiyormuş

canım bunu düşünmen bile çok güzel ama tanıdığım bir çocuk doktoru sigara içen anne babaların çocukalrının yanlarında içmeseler dahi üzerlerine sinen nikotinin bile bebekleri ve küçük çocukları etkilediğini söylemişti (kucaklarına aldıklarında ya da yakınlaştıklarında)

:lepi:BIRAK GİTSİN CANIM YAAAA :lepi:

X