sigara yüzünden babam bana küstü

babam benım odam dışında tüm odalarda içiyor..ama yınede kapı camları açsak bile kokusu yayılıyor heryere..ve o andan itibaren hapşırma krızlerıne gırıyorum..resmen grıbal bır durum yaşıyorum..özellikle kışın odanın içi resmen sisle kaplanıyor..

sigarayı bırakmayı değil de sana nasıl davranması gerektiğini biri gösterse mirmirmirmir
görmüyor mu senin hapsırdığını ya benneyaptımki

canım çok teşekkur ederim..bak sende içiyorsun ama en azından çocuklarının yanında içmiyormuşsuz ne kadar güzel.babam sıgaranın zaralarıyla ilgili tv de bır konu olsa hemen zaping yapar yada oyle dergılerı yazıları cok götürdüm ama yıne banamısın demedi.sadece baktı okumadı bile..ondan geçtim en azından şimdi sigara paketlerının üstünde çok guzel yazılar var belkı babam okumamıştır bile..kaldı ki kışın üşütmüştü doktora gitti. doktor bırak demesıne ragmen yınede bırakmadı.adam takır takır öksürüyor ama yınede bırakmıyor..

sigarayı bırakmayı değil de sana nasıl davranması gerektiğini biri gösterse mirmirmirmir
görmüyor mu senin hapsırdığını ya benneyaptımki

ay canım gormez mı goruyor..ben gecelerı sabahları uykumun arasında bır kalkarım 10 15 tane hapşırdığım oluyo ard arda .üstelik bunun üstüne bir bogaz kurluğu ve sinüzit ve kulak kaşıntım oldumu tamamdır ben orada bıtıyorum..ve hakkaten alerjisi olanlar bilirler beni anlaya bılırler resmen grıbal bır hayat benımkısı ..ve gerçekten bazı şeyleri sınırlı yaşıyorum..mesala en basıtı kıtabın sayfalarını çevırıken yada perdeyı açarken hapşırık krızıne girip afedersınız salya sümük bir hal alıyorum..yada camları açıp arabada gıdemıyorum..yolun tozu dumanı..yada kızarmış ekmek bile krıze gırmeme neden oluyo..

canım babanın bıraktığına inan çok sevindim..inşallah annen ve sende bırakırsın..a.s.

canim ben esime ne dedimse vazgeciremedim. yani daha kotu etki yapiyormus soyledikce. bende de hapsirik krizi geliyor. ama iciyor. kendini beni zehirledigini bile bile iciyor. insallah bebegimiz olursa o belki biraktirir.

inşallah canım bebegınız olur ve hatta eşin bebek olmadan bir an önce bırakır..sende benım gibisin demekki..aslında pasif içiçiciler daha çok zarar görüyormuş diye biliyorum.özellikle çocuklar ve yaşlılar..a.s.

canım bence bu durumda senın babana küsmen gerekiyor, babanın sana değil..
çünkü çocugunun sağlığı üzerine sigarayı tercih eden kişi o.. ille de birisi birisine küsmek zorunda değil ama, küsmesi gereken birisi varsa o da sensin..
bence tepkini bu yönde tut..

teşekkur ederim canım..inş araştırcam belkı gıder.babamın boyle yerlere gıtmesi bıraz zorda..yinede şansımı deneyecem..a.s.

CANIM BABAN SIGARAYI BIRAKMIYOR..tamam keske bıraksa ama
sen bır doktora gıtsen en azından tedavı olursun boylede zor sana yıne
yaz mevsımı her yer acık koku gıdıyor ama kısın daha zor olucak
ya babnda kusura bakma ama bırazda senı dusunse yaa

canım benim babamda çok içiyor çok üzülüyorum ağlıyorum her içişlerinde tabutlarına bir çivi daha çakıyorlar ama anlatamıosun öyle asabi oluyorki babam içme şunu diyince kalkıp dövecek sanki o derce

aslında bir insanın gözünün içine bakıp elhamı okuyunca ona her istediğini yaptırabiliyomussun bi dene ben gözünün içine bakamadım henüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…