Bebek İkinci El Sıfırdan farksız babytech Saraylı beşik

Beşik harika, fiyatı da uygun bence, 150 tl de çok az bu beşik için... aynı beşikten arkadaşımın da var, satmak istiyor, almak isteyenler benimle iletişime geçebilir.

Beşik harika, fiyatı da uygun bence, 150 tl de çok az bu beşik için... aynı beşikten arkadaşımın da var, satmak istiyor, almak isteyenler benimle iletişime geçebilir.

Arkadaşınız nerde acaba? Onuda görebilir miyiz? Ben istanbul - Kocaeli - Bursa'da elden teslim alabilirim. 😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadasim denizlide, aliciysaniz ceker koyarim, ahsapta cocuga zararli cila yok, yatagi organik pamuk, kenar korumasi ve cibinligi var, sallaniyor.

Kızım kendi odasında yatmaya başladığı için beşiğimizi satıp başka ihtiyaçlarımızı karşılamak istiyoruz. Babytech Saraylı beşik markası. Sadece 4 ay kullanıldığı için sıfırdan farksızdır. Herhangibir lekesi ve kırığı yoktur. Isterseniz sallanabilir isterseniz sabit kullanabilirsiniz. 400 liraya almıştık 250 lira satıyorum.Eki Görüntüle 1044845 Eki Görüntüle 1044846 Eki Görüntüle 1044847 Eki Görüntüle 1044848

İç yüksekliği kaç cm canım

beşik satıldı mı acaba sizden hala cevap bekliyorum. Satılmadıysa eğer bu hafta sonu Bursa'da olucam gelip alabilirim.

ben de düşünüyorum fotoğrafını atabilirse arkadaşınız çok sevinirim bir de fiyat tabiki..

Kızım kendi odasında yatmaya başladığı için beşiğimizi satıp başka ihtiyaçlarımızı karşılamak istiyoruz. Babytech Saraylı beşik markası. Sadece 4 ay kullanıldığı için sıfırdan farksızdır. Herhangibir lekesi ve kırığı yoktur. Isterseniz sallanabilir isterseniz sabit kullanabilirsiniz. 400 liraya almıştık 250 lira satıyorum.Eki Görüntüle 1044845 Eki Görüntüle 1044846 Eki Görüntüle 1044847 Eki Görüntüle 1044848

Canım satıldı mı beşik

Ankara'da düşünenler bende de var satılık

buda guzel ama koyu renk daha cok hosuma gidiyor canim

X