Şiddetli meme reddini nasıl yendiniz?

guldennnnnn

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2024
229
44
31
Arkadaşlar herkese merhaba meme redtimiz çok şiddetlendi. Denemedim hiçbir şey kalmadı yine de emmek istemiyor biberonla mamayı kabul ediyor ama benim göğsümdeki sütü istemiyor emzirme danışmanı ile çalışan var mı onlarca video izledim herkes aynı şeyleri söylüyor hepsinde denedim hiçbirine cevap vermiyor. Bu durumda emzirme danışmanı ile çalışmanın artık bir mantığı kalıyor mu gereği var mı boşa para mı daha başka ne yapılabilir çok çaresizim

Biberon zaten meme reddinizin sebebi. İlk önce red sebebini vermeyi kesin. Yerine kaşık biberon veya eds yöntemiyle verebilirsiniz. Biberon verdiğiniz sürece sizi emmez. Kardeşim 40. Günden sonra meme reddine başladı hiç emiyordu. Sağıp veriyordu. Sanki bebek emiyor gibi 2 saatte bir sağım yaptı hep. Sizde yapmalısınız emmiyorsa.Sütü çok fazlaydı .Arabada giderken veya plates topunda zıplayarak emzirdi ve meme reddini yendi yigenim 3.5 yaşında emmeyi bıraktı hemde tek meme emzirdi. G guldennnnnn

Kaşık biberon alacagım mecbur .Pilates topu işe yarar mı ki alsam denemediğim çok az şey kaldı

Ben de memeyi reddetmiş bir bebekmişim, biberonla vs. ilgisi olmadan direkt sütü reddetmişim aslında. Şu yaşıma geldim ağzıma bir damla süt koymuş değilim, midemi bulandırıyor süt. Biberon olunca sütü içiyor mu?

İşte bunu anlayamıyorum meme demek sade doymak değil anne kokusu demek rahatlık güven demek oysa. nasıl reddedilebilinir ki . İki biberon var biberonu birini ve beni reddediyor . Normalde ben günde 1 taş catlasın 2 kez mama verirdim bazen hiç vermezdim . Bir anda red başlayınca ara ara sagıma dönmek zorunda kaldım sagıp veriyorum sütümü çogu zaman.bugün açlıktan agladı yine de tutmadı istemedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…