Şiddetlenen mide ağrısı

sinemmmsm

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2024
57
12
27
Merhaba hanımlar 5 gündür günden güne artan bi mide agrim var kramp şeklinde zaman zaman giriyor agri ama kıvrandiriyor sırtıma vuruyor eşim nöbette acile gidemiyorum bebegim var bırakacak kimsem yok yarin sabah eşim nobetten gelince hemen gidicem acile. Başına gelen var mi nedir bu böyle mahvoldum ya. Once sırt agrisiyla basladi akciger sanıp doktora gittim bisey yok. Sonra mide agrisi basladi

Çok geçmiş olsun acılı asitli bişeyler tuketiyorsan bırak gastirit olabilir midende geçen sene aynı şikayetlerle özelde endoskopi oldum dayanamayip gastirit çıktı ve bulantım coktu ve halada aradada olsa ağrım bulantım oluyor dediniz gibi en çok sirta vur bal şerbeti yapin yada gaviscon şurup rahatlatir en iyi gaz yapicak hiç bişey tüketmemeye çalışın acida benimde sırtıma vuruyordu röntgen bile oldum acilde midem delindim sandım midedeki gaz sirta vurur dediler karin ağrısı da yapabilir

Acile gidemiyorsan biri varsa yakınında sana gaviscon şurup yazdirsin sağlık ocağından alsın hamilelere bile veriliyor bu şurup rahatlatir

Mide gribi diye bir sey var bu sıralar mide krampları giriyor herkese bende yasıyorum bayadır.Bagırsaklarım baya sesli ve hareketli sizinkide oyle bir durum olabilir mi acaba

Mide gribi diye bir sey var bu sıralar mide krampları giriyor herkese bende yasıyorum bayadır.Bagırsaklarım baya sesli ve hareketli sizinkide oyle bir durum olabilir mi acaba
Önce mide kramp oluyordu simdi surekli agriyor ishal falan vardı o gecti ama agrim halâ var

Sanırım son zamanlardaki mikrobik durum bende yasıyorum aynısını regl donemimlede birleşti çok agrım oldu.Yemeklerden sonra agrım daha şiddetli oluyor maalesf acile gittim o gece agrım gecti ama yine devam ediyor gaz kramplarım belimede vuruyor inş artık toparlarım diye hergün dua ediyorum

Mide beraber karninizda ağrıyormu böyle sancı felan değil adet dönemi geldikçe hafif ağrılar olur ya onun gibi bi mideme bi karnıma geliyor gidiyor tuhaf bir ağrı

Aynı bnm de oyle.iştahım hiç yok bir anda geliyor kramplar etrafımda olan cok kişi var bu durumda virusmus ve uzun suruyormuş maalesef inş tez vakitte şifa buluruz.Benim kusma ve ishal enfeksiyonuyla baslamıstı neredeyse 1 ay oldu Konyadan gelmiştim buyuk ihtimal oradan kaptım orada karantinaya bile alınan semtler varmış.

Hadi ya her yazın bu tip olaylar oluyor sıklıkla yani önlemi yokmu bunun bilemiyorum

Geçtimi mide ağrınız

Ben de bundan muzdaribim dünden beri gaviscon şurubu çözüm olabilir değil mi

Mide beraber karninizda ağrıyormu böyle sancı felan değil adet dönemi geldikçe hafif ağrılar olur ya onun gibi bi mideme bi karnıma geliyor gidiyor tuhaf bir ağrı
Aynısını yaşıyorum ben de bağırsaklar hareketli ve guruldama var. Sabahtan beri karnım ağrıyordu şimdi biraz geçti

Muz yemek ishale karşı biraz daha çözüm oluyor diyebilirim. Asitli içeceklerden ve yağlı, acılı yemeklerden uzak durun. Pirinç, patates püresi falan yemek de ishali bir süre geciktirir. Ben sağlık ocağına gittim bugün parol yazmıs yaninda bir mide ile ishal için ilaç yazmis. Doktor da yemek konusunda uyardı beni. Yediğiniz veya içtiğiniz bir şey dokunmuş size dedi.

Bir de evdeki sudan hatta arıtıcıdan bile içmeyin dışarıdan hazır pet şişelerdeki sudan için dedi. Demek ki salgın bundan oluyor bu aralar.

Benim ishalim bulantım gecti ama 20 gunden fazladır bir alt karın agrısı cekiyorum ara ara geliyor ishal cıkmıyorum ama her yemekten sonra cıkıyorum anlamadım artık doktor da bişey demedi probiyotik için dedi floranız kendini toparlıyacak dedi inş artık moralim de bozulıyor

Nasıl oldunuz karın agrınız gectimi acaba.Benim şiddetli agrılarım azaldı ama hafif sızı seklinde agrım devam ediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…