Şiddet olayları nereye gidiyor? kimseye güven olmaz mı?

CamasirSuyunaCorba

♥etmiyorum eyvallah♥
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
2.511
8
42
geçenlerde bir haber...

kayıp olan 4 yaşlarındaki erkek çocuk ormanlık alanda bulundu...organları olmadığı için organ mafyasından şüpheleniliyor...

işin aslı, çocuğu komşunun 13 - 14 yaşlarındaki kızı poşetle boğarak öldürmüş....nedeni ise erkek çocuğun annesi bu kızı azarlamış.....organları da (Allahım esirgesin) ormandaki köpekler yemiş....

çok ağladım bu habere....üstünde çok düşündüm....nereye kadar? yasakkelime

Evet ya bende izlerken ağladım..:çok üzgünüm:
16 yaşında bu nasıl bir intikam planıdır,malesef yaş ortalaması iyice düşüyor.
Ne yani artık küçücük çocuklara bile güvenemeyecek miyiz biz?:1shok:
Allah sonumuzu hayır etsin:Saruboceq:

:1shok:Bende aynı habere benzer bir haber okudum tüylerim ürperdi bunu yapanlar insan olamazlar..
Nasıl vahşilik ve nasıl bir vicdan bunu yapabilir ki?
Çok şey söylemek istiyorum ama.....!!!!

aslında bu nasıl bir psikoloji ki...bu kız bu suçu işlemiş...anne baba sevgisi ilgisi buna engel olabilir miydi? tv deki haberler, örnek olaylar suç olaylarını arttırıyor mu?

annenin suçluluk duygusu kadını yer bitirir şimdi....ben azarlamasaydım çocuğum ölmeyecekti der durur kendine...
bir dönem anne katilleri arka arkaya gelmişti....tesadüf müydü yoksa yapan varsa ben de yaparım diye canice bir düşünce miydi? bilemiyorum

kesinlikle suç ve ceza yasası üzerinde değişiklik yapılması gerekli.caydırıcı cezalar verilmeli ,medya bu tür haberleri sansürlü vermeli,toplumsal ve bireysel psikolojiye önem verilmeli,eğitime titizlik gösterilmeli ......vb.ne diyebilirim ki toplum olarak iyice psikolojimiz bozuldu sanırım...........:1no2::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Suç işleyen insanların elini kolunu sallayarak gezdiği bir yerde ne bekliyorsunuz arkadaşlar?Suçlar cezasız kalıyor.Ölen insanların hakkından çok öldüreninki konuşuluyor.TV lerde sürekli intikamlar,cinayatler sevimli gösteriliyor.Korku filmleri sokaklarda yaşanıyor.Sonumuz hayır olur inşallah.

Yorumunuza katılıyorum. Vahşi duygularını bastırmaya çalışanlar için örnek olduğunu ve bu tür eylemlerle kendilerinden söz ettirmek istediklerini düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…